Boje sie

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Boje sie

przez VasqueS 06 sty 2010, 16:39
moja dziewczyna mieszka niecale 80kilometrów ode mnie a z dniem dziesiejszym prawdopodobnie dostałem nauczanie indywidualne ale nic wiecej nie iwem ile godzin i co i jak...
VasqueS

przez Donkey 06 sty 2010, 17:17
Nauczanie indywidualne? mhh , nie wiem czy to dobre wyjście. Bo nam -osobom chorym przebywanie wśród innych jest wskazane.

przez VasqueS 06 sty 2010, 18:21
ja nie moge wyjsc z domu poniewaz mnie brzuch boli a co dopiero codziennie... widac mialem jechac na 6 godzin poza dom i brzuch i atak od razu jak wychodze to jest tak czesto a z dziewczyna mam kontakt tylko ze virtualny..
VasqueS

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Butterfly92 06 sty 2010, 19:51
ej kolego, ty nie mozesz sie bac, jak ci beda dokuczac to im strzel w pysk, ja tak zrobilam jak mi dokuczali i mam swiety spokoj, sami sie do mnie kleja, ja na to nie mam wpływu, naprawde musisz pokazać że jesteś silny i że tak łatwo się nie poddajesz a zmiana szkoły nic nie da bo jak wyczują że się boisz to będzie tak za każdym razem.
F60.3 - Chwiejne zaburzenie osobowości- typ impulsywny

przez Donkey 06 sty 2010, 20:09
No widzisz Butterfly jako dziewczyna dała sobie radę a ty nie dasz?
Pewnie że dasz.
Tylko nie możesz się poddawać.

przez Butterfly92 06 sty 2010, 20:48
Donkey napisał(a):No widzisz Butterfly jako dziewczyna dała sobie radę a ty nie dasz?
Pewnie że dasz.
Tylko nie możesz się poddawać.

Oczywiście masz rację ;) Odwaga to podstawa i nie możesz być miękki musisz pokazać swoje "ja" bo naprawde to bedziesz mial przechlapane do konca zycia,
ja kiedys bylam taka jak ty, szara, cicha myszka i stalo sie ze zaczeli mi dokuczac... oczywiscie na poczatku bylam taka bezradna ale w koncu pokazalam swoje i uwierz mi ze to napewno pomoze.

przez VasqueS 06 sty 2010, 22:41
Bardzo dziekuje za ta rade ale ja tak robilem zgrywalem cfaniaka i co mi z tego wyszlo?? Ze wyladowalem w szpitalu psychiatrycznym choc tam poznalem moja dziewczyne ale naprawde leki biora gore w takich sytuacjach...
VasqueS

przez Butterfly92 07 sty 2010, 09:10
vasques napisał(a):Bardzo dziekuje za ta rade ale ja tak robilem zgrywalem cfaniaka i co mi z tego wyszlo?? Ze wyladowalem w szpitalu psychiatrycznym choc tam poznalem moja dziewczyne ale naprawde leki biora gore w takich sytuacjach...

Wyladowales w szpitalu za to ze byles cwaniakiem? A czemuż to ? z jakiej racji?

przez VasqueS 07 sty 2010, 11:40
wyladowałem w szpitalu bo nie wytrzyamałem tego psychicznie że walczyłem...
VasqueS

przez Donkey 07 sty 2010, 14:10
Nie wracaj do tego co było, nie patrz za siebie tylko przed siebie.
Musisz walczyć a masz kochającą dziewczyne wiec masz dla kogo.

przez VasqueS 07 sty 2010, 23:09
Witam bylem dzis na terapie indywidualnej duzo rozmawialem o tym ze czasem mam uczucie nienawisci ale pani mi nie powiedziala... Bylem tam okolo godziny i mowila ze wszystko jest zmienne nawet uczucia a prosila zebym sie tak nie traktowal i pozwolil sobie popelniac bledy...
VasqueS

przez Butterfly92 08 sty 2010, 09:37
vasques napisał(a):Witam bylem dzis na terapie indywidualnej duzo rozmawialem o tym ze czasem mam uczucie nienawisci ale pani mi nie powiedziala... Bylem tam okolo godziny i mowila ze wszystko jest zmienne nawet uczucia a prosila zebym sie tak nie traktowal i pozwolil sobie popelniac bledy...

Wiesz mnie chyba tez dopada depresja, calymi dniami placze...

przez VasqueS 08 sty 2010, 10:28
ojj to ja radze poslucham muzyki np. Eminem-lose yourself,beautiful naprawde są fajne i linkin Park Crawling to usmierzalo mój ból na jakiś czas może pójdź do lekarza po antydepresanty ja ostatnimi czsy mam mocne ataki przed chwila mnie brzuch bolal i mi sie chcialo wymiotowac w srode mnie brzuch bolał.
VasqueS

przez vasques1 10 sty 2010, 19:28
Witam! Ostatnimi razy dużo myśle na temat mnie i tak sobie doszedlem do wniosku żeby zapytac sie...
Kim Jestem??
Nie umiem odpowiedziec na to pytanie
Ale wiem na pewno kim nie chce byc...
Zdrowym Ja gdyz on nie analizuje wszystkiego i czasem zdazy sie mu kogos zranic
Gdy ostatnio poczulem sie lepiej przez 2 dni to od razu zaczelem obgadywac zdziewczyna jej kolezanke i obrazac a kto mi dal do tego prawo??
Dochodze do wniosku ze jedyny Dar jaki mam to nerwica i nie chce go stracic bo znow bede Ja! Glupi,zarozumialy,egoista.

[Dodane po edycji:]

Ahh i jeszcze widze że moje zachowanie męczy moją dziewczyne choć mi tego nie powie...

Sortuj wg