Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boje sie


Gość VasqueS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam byłem wczoraj ze swoją dziewczyna na dworze około godzinę i mnie brzuch nie bolał po tym się poczułem bardzo zadowolony i byłem w stanie eufori niestety dziś przyszedł moment załamania i wszystko odbieram inaczej nawet jak mi dziewczyna powiedziała że facetów jest łatwo przewidziec to się źle czuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie mogę się na niczym skupić...cały czas myślę o mojej dziewczynie...i wg jestem przygnębiony a zająć czymś umysł ciężko bo czekam na wizytę u lekarza a pisze z komórki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donkey, ortodonci bywają straszni, wiem, co mówię. Ja w pewnym momencie stwierdziłam, że jak jeszcze raz tam pójdę, bo wbiję tej głupiej babie nożyczki między oczy (jak ona mi w dziąsło. co z tego, że przypadkiem? trzy razy to o cztery za dużo, ot co). No i nie poszłam, zostaliśmy sami - ja, moje nie do końca proste ząbki, uraz do ortodontów i przekonanie, że never again.

Vasques, powiem Ci, tak oklepanie może trochę, że będzie dobrze. Wychodzisz z domu, masz kontakt z ludźmi, a to dobry początek. Kciuki będę za Ciebie trzymać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóz chce zeby wszystko bylo jasne i zebyscie mogli nam lepiej pomoc na forum to moja dziewczyna to feight a ten chlopak o ktorym caly czas mowi to ja zeby nie bylo watpliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam teraz atak nerwicy teraz i sie kiepsko czuje...nie wiem czym jest dpowodowany ale brzuch mnie boli i sie wslabo czuje... moze tym ze telefon mi sie rozladowal i nie moglem znalezc ladowarki a w komputerze cos sie zepsulo i nie moglem wejsc wczesniej i przez to nie moglem sie zkontaktowac z dziewczyna z reszta dalej nie moge bo niestety jej nie ma na gg a telefon dalej rozladowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że jesteś bardzo przywiązany do elektronicznych gadżetów ;) ja jestem z tego dawnego pokolenia, z mojego telefonu nie mogę pisać na forum, a jak komórka nie działa to dzwonię stacjonarnym... ale na nerwicę złotej rady ci nie dam, gdyby to było takie łatwe to by na tym forum nie było zarejestrowanych 16 tysięcy osób :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! jakos mi przeszedl atak teraz sie zaniepokoilem bo cos moja dizewczyna sie poklucila z rodzicami... a nie mogla napisac na gg a teraz nie pisze sms ale na szczescie nie mam ataku nerwicy...mam nadzieje ze mimo tego ze sie poklucila to przyjedzie do mnie bo ma przyjhechac i pojechac w nowy rok :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej była u mnie dziewczyna i się bardzo dobrze z nią bawiłem nie miałem przy niej jakiegoś mocnego ataku gdy była u mnie a postanowiłem ja odwiezć pociągiem do jej miasta jedzie się 50 min ok. I nagle myśl że będzie zamknięta toaleta na dworcu i że centra handlowe są zamknięte i nie odwiozlem jej do domu wysiadłem 15 min wcześniej i przesiadlem się w pociąg do mnie...gdy jechał pociąg to moje wewnętrzne ja które kocha moja dziewczynę się biło z tym które ma dość ale to kochające wygrało bo nie wylądowałem pod tym pociagiem

 

[Dodane po edycji:]

 

Witam dziś rano się czułem dziwnie a teraz mam nastrój depresyjny i się tak nakręciłem myśląc o problemach że popadłem w paranoję i się kiepsko czuje i w dodatku nie powiedziałem tego dziewczynie

 

[Dodane po edycji:]

 

Witam... Jestem teraz w momencie kiedy nienawidze wszystkich i dziwne uczucie kochac i nienawidziec swoja dziewczyne zarazem... Ale powoli sie uspokajam mysle za to mi sie zaczelo dziac z powodu tego ze zaczolem akceptowac siebie i doszedlem do wniosku ze nerwica jest najwiekszym darem bo gdyby nie ona dalej bym odbieral swiat tak samo a tak odbieram go inaczej no i najwazniejsze dzieki niej spotkalem moja dziewczyne... Kocham cie A.

 

[Dodane po edycji:]

 

Witam jeszcze nie wspomniałem chyba o jednej rzeczy ze czasem gdy patrze na siebie w lustrze to mam wrazenie jak bym widzial kogos innego a osttnio pojawil sie lek ze ja w czasie ataku ktory nienawidzi calego swiata to prawdziwy ja i ze jak wyzrowieje z depresji i nerwicy to bede wszystkich obrazal i bede wredny moze ktos z was tez tak ma??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×