silne bóle żołądka po strzelaniu.

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

silne bóle żołądka po strzelaniu.

przez nieboszczyk 16 mar 2009, 12:12
prawie zawsze po oddaniu 10 strzałów z kałasznikowa boli mnie żołądek tak bardzo że niemoge chodzić i boję się że zemdleję na ulicy lub w hipermarkecie.dlaczego tak mocno boli żołądek po strzelaniu?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Re: silne bóle żołądka po strzelaniu.

przez CzarnaZebra 16 mar 2009, 14:51
:shock: Z powodu napięcia mięśni? Albo przenoszenia obciążeń?
"Gdy gubię sny, jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły"
Obrazek

przez isj 16 mar 2009, 16:28
Nieboszczyk, w jakiej pozycji zwykle strzelasz?

Być może postrzeliłeś się... ;)
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LucidMan 16 mar 2009, 16:59
isj napisał(a):Być może postrzeliłeś się... ;)
Hahaha :D Nie no, zauważyłby ;)
Też myślę, że to od przenoszenia obciążeń.

Pozdrawiam 8)

P.S. Ja mam na odwrót. Jak się nie "wystrzelam" to mnie brzuch boli... :roll:
Lucid life

przez nieboszczyk 16 mar 2009, 18:10
strzelam zawsze w pozycji stojącej.a coto jest przenoszenie obciążeń?czy to fale uderzeniowe spowodowane naddzwiękową prędkością pocisku?czy huk wystrzału o wartości ok. 300 DB? a może fale uderzeniowe spowodowane uderzeniami pocisków o stalową beczke po piwie? LucinMan co masz na myśli mówiąc jak sie nie wystrzelam?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Ridllic 16 mar 2009, 18:25
LucidMan, :D:D:D bez komentarza :mrgreen:
Ridllic

przez spinoza1988 16 mar 2009, 19:21
pamiętaj nieboszyk - lufą w strone tarczy ! ZAWSZE, inaczej Twój nick nabierze nowego, pełnego znaczenia :P

przez nieboszczyk 16 mar 2009, 20:02
regulamin to ja dobrze znam i zawsze lufę kieruję w strone puszki.a ten ból jest równie silny jak by mi wbili nóż w żołądek.nadal niewiem co to jest przenoszenie obciążeń.

przez ALEKS*OLO 16 mar 2009, 22:08
nieboszczyk, może napisz o tym na jakimś forum gdzie inni użytkownicy posługuja sie kałachami, być moze tam Ci pomogą, nie sądze aby to miało zwiazek z nerwicą lękowa:)
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Ridllic 16 mar 2009, 22:14
nieboszczyk, rozwiazanie nie chodz na strzelnice :!: nie bedzie bolało :!:
Ridllic

przez spinoza1988 16 mar 2009, 22:16
możesz mieć stan zapalny w rejonie miednicy, jeżeli chcesz już coś pesymistycznego usłyszeć :) ale najlepiej zrób sobie usg prostaty itd.

przez Victorek 17 mar 2009, 03:50
Nieboszczyk zupełnie pewnie nieświadomie :) stworzyłeś naprawdę zabawny temat chyba jedyny w tym forum :) oczywiście bez urazy :)
Ale poważnie mówiąc to chyba coś z tymi obciążeniami
Spinoza ale ja mam pytanie czy ty jestes badź byłeś urologiem, ty gdzie nie przeczytam to prostata to prostata tamto :) :) hehe
Czarna zebra to przez moje posty Bóg zabił już wiele kotków :(
Wybaczcie ale chyba za dużo benzo dzisiaj...:)
Jak by ktoś chciał pogadać, szczególnie o depersonalizacji jestem na GG
Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)

przez nieboszczyk 17 mar 2009, 15:06
ALEKS*OLO napisał(a):nieboszczyk, może napisz o tym na jakimś forum gdzie inni użytkownicy posługuja sie kałachami, być moze tam Ci pomogą, nie sądze aby to miało zwiazek z nerwicą lękowa:)

żołądek mam już zniszczony przez strach przed przyszłością.raz mocno boli raz nie boli.do tego te ciągłe nudności.tylko dlaczego po oddaniu kilku strzałów mnie potwornie boli?

[*EDIT*]

spinoza1988 napisał(a):możesz mieć stan zapalny w rejonie miednicy, jeżeli chcesz już coś pesymistycznego usłyszeć :) ale najlepiej zrób sobie usg prostaty itd.

przecież prostata nie znajduje sie zaraz pod mostkiem a na infekcje to nie wygląda.gdyby to była infekcja to mój stan by sie pogarszał z godziny na godzine i bym wylądował w szpitalu.a te bóle powoli przechodzą po ok. 4 godzinach ale są wyjątkowo silne.

przez LucidMan 17 mar 2009, 15:48
nieboszczyk, gdzie dokładnie znajduje się centrum bólu? Nad, na linii, czy pod pępkiem? W okolicach mostka? Bliżej przedniej strony ciała, czy może w plecach? Jest to ból promieniujący, kłujący, palący, szczypiący, piekący czy jakiś inny? Ból stały czy pulsujący? Czy taki ból zdarza się tylko po strzelaniu?
Nie jestem lekarzem, ale jeśli dokładniej opiszesz ten ból, może da się z tego wyciągnąć jakieś informacje odnośnie płaszczyzny psychicznej.

Pozdrawiam 8)
Lucid life

Sortuj wg