nerwica-skrajnie niebezpieczna choroba

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: nerwica-skrajnie niebezpieczna choroba

przez isj 13 lut 2009, 23:51
nieboszczyk napisał(a):a czy naprawde przyczyna dolegliwości fizycznych jest zachwianie gospodarki magnezowej w postaci niedoboru
Tak.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez astalavista 14 lut 2009, 00:00
NIE!! Moj Mg jest w porządku..a czuję się jak kupa...zresztą o moich objawach możecie przeczytać w poscie powitalnym.

przez isj 14 lut 2009, 00:37
Jemu pomoże, Tobie raczej nie. Odbierz pw.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 14 lut 2009, 13:56
niedawno łykałem melise z magnezem- wogóle nie działało.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Ramirez 14 lut 2009, 14:48
Jemu pomoże, Tobie raczej nie. Odbierz pw.

Kolejny mądrala, który chce przekonać nerwicowców, że ich dolegliwości sa spowodowane niedoborem magnezu :lol:
Naczytał się kretyńskich artykułów na necie i udaje cudotwórcę. Buahahahahahaha!!!

przez nieboszczyk 14 lut 2009, 14:50
on mówi o dolegliwościa bólowych/fizycznych a nie o zniszczonej psychice.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez linka 14 lut 2009, 16:11
nieboszczyk napisał(a):venus tak mi powiedziały te kobiety.nawet mówiły że kupiły test ciążowy mimo że przez wiele lat były same

To może zacznij się umawiać z takimi które wiedzą jak dochodzi do zapłodnienia...bo skoro są same i kupują testy ciążowe to coś z nimi nie tak.
Poza tym po raz kolehjny - kilkumiesięczne przerwy w miesiączkowaniu nie mają nic wspólnego z częstotliwością współżycia - to są poważne zachwiania hormonalne.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez nieboszczyk 15 lut 2009, 15:17
linka656 napisał(a):To może zacznij się umawiać z takimi które wiedzą jak dochodzi do zapłodnienia...bo skoro są same i kupują testy ciążowe to coś z nimi nie tak.
Poza tym po raz kolehjny - kilkumiesięczne przerwy w miesiączkowaniu nie mają nic wspólnego z częstotliwością współżycia - to są poważne zachwiania hormonalne.

nie ma takiej opcji.już sie z nikim nie umówie bo niemam tyle energii,straciłem dom,zdrowie,zaczołem sie bać ludzi,zamieniłem sie we wrak człowieka.nie mam siły na usypianie innych za pomocą swoich dłoni.tylko jeśli to były zachwiania równowagi hormonalnej to dlaczego po moich sesjach ich cykl miesiączkowy nagle wrócił do normy?

przez spinoza1988 04 mar 2009, 11:48
nie sądzę.
wieeeelu ludzi wyszło z nerwicy nie mając żadnej terapii (nie wiem, może mieli autoterapię).
taka terapia na pewno może pomóc.
ja mam jednak pytanie odnośnie magnezu i potasu. otóż podobno ich uzupełnianie w organizmie to okres od 4 - 6 miesięcy. zadziwia mnie przy tym fakt ze ludzie z ktorymi rozmawiałem z najostrzego epizodu wyszli po okresie pół roku (bez suplementacji i terapii).
czyżby czary?

Sortuj wg