Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica-skrajnie niebezpieczna choroba


nieboszczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Buahahahhahhaa teraz to mnie powaliłeś na kolana....długość cyklu jak i regularność występowania okresu nie jest w żaden sposób zalezne od współżycia......

miałem już do czynienia z kobietami.niektóre z nich zanim mnie poznały to nie współżyły przez kilka lat a przerwy między okresami były u nich nawet po 8 miesięcy.odkąd mnie poznały to miały równe przerwy między okresami 28 dniowe :evil:i pomyśleć że były w analogiczny sposób zależne odemnie żeby dobrze się czuć i być zdrowsze fizycznie :evil:

 

[*EDIT*]

 

Eh bzdura bzduraaaaaa, po pierwsze dziecko NIGDY nie opróżnia do końca piersi, po drugie to pomaga przy obkurczaniu macicy ale i bez karmienia piersią się obejdzie.

tak pisało w książce medycznej.a ja czytam książki i troche znam sie na medycynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

venus tak mi powiedziały te kobiety.nawet mówiły że kupiły test ciążowy mimo że przez wiele lat były same.

 

[*EDIT*]

 

do tego niewiem jak to jest że one po takich sesjach jak to mówiły-czuły sie lepiej,były fizycznie zdrowsze a u mnie dało to efekt odwrotnie proporcjonalny-czułem sie napięty jak struna fortepianowa.

 

[*EDIT*]

 

ja bym nigdy nikogo nie poprosił o pomoc żeby lepiej sie poczyć fizycznie.i nie zmuszał bym do patrzenia jak poprawia się moj nastrój.dlatego jest to dla mnie głupie że dolegliwości fizyczne wzieły sie ze złych relacji z innymi,braku relacji.

 

[*EDIT*]

 

to że inni mnie nie chcą,patrzą na mnie jak na materiał odpadowy czy produkt przemiany materii,straszą,chcą zniszczyć,pozbyć sie mnie i siądzie mi psychika to pal 6 mój stan psychiczny.tylko dlaczego mam stracic przytomność w sklepie,dostać paraliżu,krwotoku żołądkowego i wylądować w szpitalu :?: co to ma znaczyć :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

venus tak mi powiedziały te kobiety.nawet mówiły że kupiły test ciążowy mimo że przez wiele lat były same

To może zacznij się umawiać z takimi które wiedzą jak dochodzi do zapłodnienia...bo skoro są same i kupują testy ciążowe to coś z nimi nie tak.

Poza tym po raz kolehjny - kilkumiesięczne przerwy w miesiączkowaniu nie mają nic wspólnego z częstotliwością współżycia - to są poważne zachwiania hormonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może zacznij się umawiać z takimi które wiedzą jak dochodzi do zapłodnienia...bo skoro są same i kupują testy ciążowe to coś z nimi nie tak.

Poza tym po raz kolehjny - kilkumiesięczne przerwy w miesiączkowaniu nie mają nic wspólnego z częstotliwością współżycia - to są poważne zachwiania hormonalne.

nie ma takiej opcji.już sie z nikim nie umówie bo niemam tyle energii,straciłem dom,zdrowie,zaczołem sie bać ludzi,zamieniłem sie we wrak człowieka.nie mam siły na usypianie innych za pomocą swoich dłoni.tylko jeśli to były zachwiania równowagi hormonalnej to dlaczego po moich sesjach ich cykl miesiączkowy nagle wrócił do normy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę.

wieeeelu ludzi wyszło z nerwicy nie mając żadnej terapii (nie wiem, może mieli autoterapię).

taka terapia na pewno może pomóc.

ja mam jednak pytanie odnośnie magnezu i potasu. otóż podobno ich uzupełnianie w organizmie to okres od 4 - 6 miesięcy. zadziwia mnie przy tym fakt ze ludzie z ktorymi rozmawiałem z najostrzego epizodu wyszli po okresie pół roku (bez suplementacji i terapii).

czyżby czary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×