TERAPIA grupowa

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: TERAPIA grupowa

przez Pstryk 28 paź 2008, 10:31
No Misiu, czekamy na relacje i 3mamy za Ciebie :!:
Pstryk

przez Misiek 28 paź 2008, 10:44
Pstryk, Trzymajcie... trzymajcie... :smile: Jade dziś na 14:00... i już się denerwuję...

---- EDIT ----

Jakby ktos się wybierał w Krakowie na Kopernika na terapię grópową to nie polecam... Nic nie załatwiłem, spóxniłem się 15 minut i odesłali mnie z kwitkiem... jakis dziwny terapełta... już mu miałem powiedzieć że jak czekam na terapie 3 miesiące a on na mnie 15 minut nie może poczekac... Dajcie spokój... :evil:

przez Gigusia 28 paź 2008, 17:59
Misiek kurcze nie przypuszczałam że tak się ta terapia skończy -a raczej zacznie współczuje ci trzymaj sie

---- EDIT ----

Misiek spróbuj jeszcze w innej instytucji ,nie zniechęcaj sie !!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek 28 paź 2008, 18:03
Ustalili mi co prawda termin na 15 grudnia... ale zastanawiam się czy iść... bo poczułem się lekko zbyty... :(

przez linka 28 paź 2008, 22:26
Bez obrazy Misiek, .....najpierw nawaliłeś a teraz masz pretensje nie wiadomo do kogo - to tobie ma zależeć na terapii, czekałeś na to tyle tygodni i nie mogłeś tam dotrzeć na czas??
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Gigusia 28 paź 2008, 23:02
Misiek to część ich gry w ten sposób sprawdzają czy jesteś gotowy na terapie grupową , naprawde ja czułam sie tak samo jak ty !!Choć u mnie było troszke inaczej to na koniec spotkania miałam ochotę im tak wygarnąć że hej i więcej tam nie pójść !!!Ale nie poddałam się jestem tam choć nie jest łatwo :-| więc MISIEK nie daj im tej satysfakcji i pokaż że jesteś gotowy na terapię !!!! Napisz co postanowiłeś a co do zespołu terapeutycznego to jeszcze nie raz cię zaskoczą pozdrowienia

przez krejzolka27 28 paź 2008, 23:53
To może ja się podziele z Wami moimi doświadczeniami.
Ja mam zasoba kilkakrotnie zaczynana terapie indywidualną, za każdym razem z innym terapeutą, które nie dały poprawy mego stanu tzn nie pomogły mi wyjść z nerwicy i zacząć normalnie żyć.
Dopiero pare miesięcy temu dzieki przyjacielowi,który jest psychiatrą trafiłam na oddział terapeutyczny leczenia nerwicy. Na miejsce czeka się ok 2 miesięcy ale warto.
Trafiłam tam na 8 tyg na terapie grupową.Warto było. Można powiedzieć,że ta terapia zrobiła rewolucje w moim życiu. Od kwietnie nie biore leków, ustąpiły objawy nerwicy tzn duszności, lęk przed ludzmi, bezsseność....itd
Teraz w końcu żyje, pracuje, ciesze sie życiem i tym co mnie spotyka.Nie załamuje się niepowodzeniami.

Jeśli macie możliwość pójścia na terapie grupową to polecam, naprawde warto, nawet jeśli trzeba poczekać.
Jeśli ktoś chce moge na pw podać adres ośrodka w którym byłam. Jest On najlepszy w Polsce.Ma fantastyczną kadre psychoterapeutów ale też pielęgniarską.

przez scrat 29 paź 2008, 01:08
Ten ośrodek jest gdzieś w Warszawie albo okolicach?
Przyjaciel forum

przez krejzolka27 29 paź 2008, 07:59
scrat napisał(a):Ten ośrodek jest gdzieś w Warszawie albo okolicach?

Są dwa takie ośrodki: jeden jest właśnie w warszawie, ale tam czeka się ok roku na miejsce. Nie byłam tam, ale słyszałam od kogoś, kto przeszedł tam terapie, że ośrodek jest naprawde świetny i terapia daje efekty.

Drugi w którym ja byłam jest w Starogardzie Gdańskim.
Jeśli ktoś ma problem z nerwica i naprawde chce stanąć na nigi polecam tam terapie grupową.
Trzeba tam zadzwonić i umówić sie na rozmowe tzw kfalifikacyjną.
Na tej rozmowie zdecydują o terminie i grupie. Sa tam dwie grupy :
pierwsza to grupa otwarta i tej nie polecam, to jest dla tych którzy jak dla mnie nie maja ochoty pozbyć sie swej nerwicy, którzy wracaja na oddział co roku z powodu zblirzającej sie komisji lek.
Druga grupa to gr.zamknieta w której ja byłam. W tej grupie przez 8 tyg skład się nie zmienia, nikt nie dochodzi ani tez nikt nie odchodzi.Jest to trudna terapia,ale dajaca naprawde fantastyczne efekty.

przez depresyjny86 29 paź 2008, 12:04
oby dwa ośrodki wyzęj wymienione niestety dalek o odm ojego miejsca zamieszkania:(

---- EDIT ----

<sorry za drugiego posta ale nie moglem poprzedniego edytować>Wie ktoś gdzie można załatwić sobie terapie grupową w Częstochowie?.
:)

przez inez3 29 paź 2008, 14:40
Misiek, no wiesz, zgadzam sie z linka656. to ty nawaliles a nie oni. u mnie na terapii bylo tak, ze jak ktos sie spoznil to pare razy nie zostal wpuszczony na zajecia. zadne tlumaczenia itd. na teraii nikt cie nie bedzie pocieszal, zebys sie nie martwil itd., raczej dostaniesz sporo kopow, ktore dadza ci do myslenia choc w pierwszej chwili poczujesz sie jakby cie ktos znokautował. spoznianie sie jest niedopuszczalne...

przez krejzolka27 29 paź 2008, 14:58
człowiek nerwica napisał(a):oby dwa ośrodki wyzęj wymienione niestety dalek o odm ojego miejsca zamieszkania:(

Słyszałąm, że jest taki też ośrodek w Krakowie , ale pewności nie mam i musiała bym popytać.
Ewentualnie pomyśl nad Warszawą? W ośrodku jesteś od poniedziałku do piatku, do domu wracasz tylko na wekendy. Tylko się troche czeka na miejsce.

---- EDIT ----

<sorry za drugiego posta ale nie moglem poprzedniego edytować>Wie ktoś gdzie można załatwić sobie terapie grupową w Częstochowie?.

Nie słyszałam o ośrodku w Częstochowie.

przez Misiek 29 paź 2008, 15:58
Postanowiłem że poczekam do tego 15 grudnia i spróbuje jeszcze raz... Dzieki wam za wsparcie

przez Stokrotka_G 29 paź 2008, 16:47
Misiek jestes bogatszy o jedno doswiadczenie,zeby sie nie spozniac :roll:
U mnie na psychoterapi grupowej,trzeba bylo pilnowac jeden drugiego.Bo jak ktos sie spoznial,to musielismy czekac,albo go szukac.Zajecia sie zaczynaly dopiero jak byli wszyscy :!: Cos w tym musi byc.
Nie poddawaj sie, nastepnym razem sie uda :smile:
Prosilem Boga o zdrowie,zeby robic zeczy wielkie....on dal mi chorobe zebym robil zeczy lepsze....

Sortuj wg