skurcze dodatkowe serca

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

skurcze dodatkowe serca

przez evvelinka 25 sie 2013, 15:57
Ja to mam. Potrafi mnie wybudzić w nocy, pojawić się nagle na ulicy, w rozmowie z kimś. Byłam u kardiologa i powiedział, że mam dodatkowe skurcze. Badało mnie dwóch. Gdzieś też przeczytałam, że serce jest ogromnym mięśniem i taki mały skurcz czy chwilowe kołatanie to dla serca zerowy wysiłek. Te dwie rzeczy trochę mnie uspokoiły i już się nie boję o serce, że jest słabe, ale ciągle mam schizy, że zrobi mi się zakrzepica. Od 2 miesięcy od kiedy zaczęłam brać leki hormonalne bolą mnie nogi, drętwieją, mrowią, doświadczam bardzo bolesnych skurczy, które aż wykręcają mi palce, uczucia zimna i gorąca w nogach. Czytałam, że hormony mogą prowadzić do choroby zakrzepowej i teraz nie mogę znieść tego uczucia. Nie daje mi ono normalnie funkcjonować. Tylko czekam na nagły ból w klatce piersiowej zwiastujący śmiertelną zakrzepicę czy zatorowość płucną. Tej nocy prawie nie spałam z tego powodu. Jakiej pozycji nie przyjęłam czułam silne mrowienia nóg. Od dawna miałam problemy z krążeniem po babci, ale teraz bardzo się te objawy nasiliły.

Sortuj wg