Skocz do zawartości
Nerwica.com

Substancje działające przeciwlękowo i podnoszące nastrój.


Gość csrpk

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o przeniesienie do lekow, gdyz nie moge tam z powodow technicznych zalozyc nowego tematu. Tak wiec witam serdecznie wszystkich forumowiczow. Ostatnio robilem zamowienie ze strony sprzedajacej puderki. Kupilem fenyloracetam, bromantan, i noopept. Jak narazie fenyloracetam dla mnie niestesty odpada jak wiekszosc stymulantow, spodziewalem sie dzialania nico przeciwlekowego, ale obawialem sie ze moze tak byc, Mam po nim raczej lęki i zwiazana z tym agresje. Poza tym jak po kazdym stymulancie takie wypranie z emocji:/ dosyc dobrze dzialaja na mnie produkty dzialajce na gabe (ostanio dostalem baclofen i bardzo sobie go chwale). I takie jest moje pytanie. Mam zaufanie do tej strony czy ktos moglby mi polecic cos wlasnie dzialajacego dobrze na leki(taki stan wyluzowania, w ktorym ja akurat chyba czuje sie najlepiej..) i ew cos podnoszacego nastroj. Jutro przetestuje sobie bromantan, aczkolwiek on tez chyba lekko stymuluje wiec zastanawiam sie czy nie bedzie podobnie. Przechodzac juz do meritum bo zawsze sie rozpisze prosilbym o jakies substancje ktore moga powodowac rozluznienie (slyszalem o aniracetamie) dzialanie przecilekowe oraz cos na lepszy nastroj. Dziekuje;))

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×