Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sam juz nie wiem czy to dziala


suurfer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pierwsze objawy nerwicy pojawily sie u mnie jakies 8 miesiecy temu. Od tamtego czasu mialem krotki epizod z lorafenem i citalem. Lorafen dzialal jako uspokajacz ale zbyt wiele zlego czytalem na jego temat, co do citalu to nie bylo zadnych efektow.Nie przepadam za lekarstwami plus myslalem ze to raczej krotkotrwaly stan wiec przestalem jesc oby dwa leki. Pojawily sie stany lekowe i koniec koncow dostalem venlavaxyne 75 oraz sympramol 50. ( nie wiem czy venlavaxyna to poprawna polska nazwa, mieszkam na wyspach i tak to sie tu nazywa)

 

Moje pytanie brzmi czego powiniennem oczekiwac??? Czuje sie lepiej ale wcale nie super, nadal mam ataki lekowe, dni w ktorych sie mega zle czuje. Bywaja tez dni ze jest ok. Czy zazywanie lekartsw powinno utrzymywac w tym dobry stanie caly czas???

Czy dni w ktorych czuje sie gorzej swiadczy o za malej dawce lekartswa???

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suurfer, Witaj.

Musisz wiedzieć , że nie we wszystkich przypadkach stanów lękowych czy lękowo-depresyjnych leki działają.

Oczywiście, te dobrze dopasowane mogą pomóc, wyciszyć, złagodzić nieco objawy. Jeśli Twoje stany lękowe spowodowane są nieświadomymi trudnościami, z jakimi się borykasz to przydatna jest psychoterapia.

Tylko taka opcja wyeliminuje nieświadomy lęk i nauczy Cię jak funkcjonować bez przykrych objawów lękowych.

Leki nie leczą przyczyny choroby w przypadku lęków. Mogą co najwyżej złagodzić skutki nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwosci abys kazdego dnia czuł sie tak samo i nawet jesli poczujesz sie gorzej to tak już jest ze bywaja lepsze i gorsze dni wazne aby na dluzsza mete po lekach jednak czuc sie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×