Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam was


optymen

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam wszystkich

Jestem mężem i ojcem dwóch łobuzów :D. Postanowiłm zarejestrować się na "wasze" forum by pomóc mojej żonie, która nie ma sił. Boryka się z depresją już pare lat a od ok 2 leczy się, ale chyba z nie zbyt dobrym rezultatem. Zmieniła lekarza, ale nadal jest jej ciężko się pozbierać - a mi co raz trudniej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

optymen, witaj na forum :D depresja to ciężka sprawa, trudno jest z nią walczyć, Twoje wsparcie dla żony jest w tych chwilach niezbędne, ona musi mieć pewność że ją rozumiesz, musi czuć się bezpiecznie przy Tobie. Leki to nie wszystko. A czy żona chodzi też na psychoterapię? Na pewno by jej pomogła. Musi się też zdrowo odżywiać zażywać sporo ruchu na świeżym powietrzu. Najważniejsze jest jednak aby znaleźć przyczynę , podłoże choroby. Trzymaj się optymen, :D i myśl pozytywnie, razem na pewno Wam się uda pokonać chorobę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

optymen, depresja to dolegliwość która lubi niestety wracać, ale skoro raz się udało pokonać więc teraz żona ma doświadczenie, które powinno jej pomóc ;)

 

Madeiza, witaj na forum i zapraszam do dzielenia sie własnymi problemami i przemyśleniami, rozmówców tutaj bez liku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymen, ja też przechodziłam depresję. Jest to ciężki stan, gdzie tylko beznadzieja i ciemność.

Wyczytałam gdzieś, że depresja to kierowanie złości do wewnątrz siebie.

Z depresją nie można walczyć, to pochłania sporo energii. Jeśli będziemy z nią walczyć - będzie się wzmagać.

Trwać w niej do czasu, gdy osłabnie i wtedy zobaczymy światełko w tunelu beznadziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×