Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, nie wymagaj za dużo od siebie. Wystarczy, że wyjdziesz ze zwierzaczkiem /już nie wiem, czy masz dwa, czy jednego???/, zadbasz o porządek w mieszkaniu, pranie, prasowanie ,przygotujesz coś do zjedzenia - to i jak sporo pracy. Nie musisz codziennie "przenosić gór".

Piszę tak, bo sama z tym walczę.

 

-- 04 wrz 2012, 11:42 --

 

Svafa, też witam Cię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, wiem, ale nudzi mnie już ta monotonia. Koleżanka zaproponowała mi, żebyśmy zaczęły robić bransoletki i spróbowały sprzedać wśród znajomych..w sumie jest to jakiś pomysł, ale ja jak zwykle nie wierzę w powodzenie tego. :)

Ale dziś faktycznie pewnie nic nowego nie wymyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, to idz do mojej fryzjerki.. ja tam zawsze mam u niej surprise :P i nie zawsze mnie cieszy

 

Za miesiac mam wesele chrzesnicy wiec pewnie znowu bede blond :D

 

Zalozylam nowa siatke na ogrodzenie. Killer jest tak malyy ze przeciska mi sie miedzy przeslami a nie chce zeby biegal samopas po ulicy bo od razu widze rozjechany placuszek w wyobrazni. Zobaczymy ile wytrzyma :roll: poprzednia ponadgryzal

 

-- 04 wrz 2012, 12:59 --

 

Hej Rafka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, eee wiesz, srednio. Cieszy mnie tylko fakt, że bede miała troszkę wiecej pieniędzy, ale tak poza tym to praca jest typowo schematowa. Masz coś zadane i musisz to zrobić więc wielkiej filozofii nie ma. Tylko jakoś się czuje hmmm obrażona,że mając jakies w miare fajne wykształcenie muszę pracować jak nastolatek w szkole sredniej. Praca po prostu, ktorej można by nauczyć nawet największego głąba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse, zgadza się, ale jakieś pieniądze też są potrzebne żeby auto utrzymać,móc sobie kupić jakiś kosmetyk czy ciuch itp. Jest tak jak mówisz sredniowiecze, ludzie zacofani i zaprogramowani jak roboty. Tragedia jakas (ale są mili). Nie sądziłam,że z medycznym wykształceniem wyląduje na zakładzie. Ale dam sobie czas może coś znajdę w końcu nie dawno dopiero odebrałam wyniki egzaminów. Czuję się trochę upokorzona.

 

-- 04 wrz 2012, 17:05 --

 

Transfuse, najlepsze jest to,że kazali mi czytać przepisy BHP, zasady postepowaniu przy wypadkach, pierwsza pomoc itp. A ja co miałam powiedzieć, że nie bede tego czytać bo to znam na pamięc? Wiadmo,że tak nie powiem więc to czytałam i udawałam,że widzę takie coś pierwszy raz :roll:

 

-- 04 wrz 2012, 17:06 --

 

Villain, jak mam to rozumieć? :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pani na rozmowie stwierdziła,że jestem zarozumiała (takie wrażenie sprawiałam). A co miałam udawać idiotkę czy jak? :roll:

W zasadzie dziewczyna, która przeprowadzała ze mną rozmowe była starsza moze max 3 lata ode mnie, a pokazywała cały czas swoją górę nade mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, Ja nadal szukam, dziś miałem jeden telefon od zainteresowanej moją osoba firmy. Zobaczymy, może się uda. Widzisz, Ty trafiłaś na miłych ludzi a ja na brygadzistę, który prawie całą nockę spędził przed kompem i tylko uwagę zwracał. Na studiach pracowałem przez 2 lata w IKEA i tam wszystko odbywało się zgodnie z przepisami i postępem technologicznym, ludzie tez spoko byli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, no tak

 

-- 04 wrz 2012, 17:17 --

 

Transfuse, taaa, brygadzisci, liderzy też są udani. Siedzą przed kompem, wypiszą kilka kartek, wykonają tel po zamówienie i uważają się za panów wszystkich bo w końcu są naszymi przełożonymi. Może się tobie uda znalezc prace w zawodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×