Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam juz serdecznie wszystkiego dosyc


aneczka84

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.NIE WIEM CZY DOBRZE TRAFILAM ALE CHCIALABYM Z KIMS POROZMAWIAC .TZN Z KIMS ANONIMOWYM BO MAM JUZ SERDECZNIE WSZYSTKIEGO DOSYC,POPDADAM ZNOWU W JAKAS DEPRESJE .I MOZE ROZMOWA Z KIMS NIEZNAJOMYM MI POMOZE,CZUJE SIE OSTATNIO SAMOTNA ,ZNAJOMI MNIE OLALI I SAMA JUZ NIE WIEM CO Z SOBA ROBIC,STARAM SIE OGARNAC TO WSZYSTKO ALE ZNOWU NIE MAM SILY ,ZACZYNAM MIEC GLUPIE MYSLI,MAM DOPIERO 28 LAT I TAK NIE POWINNO BYC ZEBY W MLODYM WIEKU MYSLEC O TAKICH GLUPOTACH.ZAPRASZAM DO ROZMOWY NA GG LUB NA DRODZE MAILOWEJ.MOZE ZNAJDE TU BRATNIA DUSZE KTORA POMOZE CHOCIAZBY ROZMOWA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE NIE BYLAM BO NIE WIEM GDZIE MAM SIE ZGLOSIC ZNOWU MI DEPRESJA WROCILA I TERAZ MAM MNIEJ SILY JUZ DO ZYCIA WIEC DOPIERO TERAZ ZACZYNAM POWAZNIE MYSLEC O LECZENIU ALBO NAWET O POMOCY W ROZMOWACH Z INNYM,BO NA PIEP...... ZNAJOMYCH NIE MAM CO LICZYC,TYM BARDZIEJ NA RODZINE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd jesteś, ale przeszukaj są tu wątki z ofertami specjalistów z całej Polski, na pewno coś znajdziesz

pozdrawiam :smile:

i naprawdę zrozumiały jest smutek czy depresja kiedy najbliżsi Tobie zawodzą lub ich nie ma obok, najgorsze chyba być po prostu samotnym, buzka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE NIE BYLAM BO NIE WIEM GDZIE MAM SIE ZGLOSIC

Najpierw rzeźnik z nfz skieruje Cię do psychiatry z nfz, ale szybciej będzie prywatnie:

Googlaj frazę: "Nazwa miasta aneczki84" + "psychoterapeuta",

lub frazę: "Nazwa miasta aneczki84" + "psychoterapia"

W wynikach wyszukiwania znajdziesz psychologa - psychoteraeutę,

któremu oddasz ok. 100 zł za 50 minut. a może więcej?

 

ZNOWU MI DEPRESJA WROCILA I TERAZ MAM MNIEJ SILY JUZ DO ZYCIA WIEC DOPIERO TERAZ ZACZYNAM POWAZNIE MYSLEC O LECZENIU ALBO NAWET O POMOCY W ROZMOWACH Z INNYM,BO NA PIEP...... ZNAJOMYCH NIE MAM CO LICZYC,TYM BARDZIEJ NA RODZINE .

 

Na znajomych nie ma co liczyć - zostali nieznajomi.

Jak widzisz, wszyscy tu Cię akceptują, dopiero ja niegrzecznie poproszę Cię, byś ewentualnie

"WYŁĄCZYŁA CAPS LOCK jak piszesz post". W internecie Wielkie litery to KRZYK!

A po cichu: to sprawa jest pewnie dużą szansą na wyjście suchą stopą i na rozwój.

Wyjdziesz od psychoterapeuty zdrowsza i mądrzejsza. Ode mnie na pewno mądrzejsza.

Jest nadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście, bo w Warszawie są najlepsi psychoterapeuci

I masz pecha , bo w Warszawie są najdrożsi psychoterapeuci.

 

Psychoterapeuta jest jednocześnie specjalistą i kimś mądrzejszym od Ciebie.

Czy zachcesz psychoterapię potraktować jako inwestycję w Siebie?

Powiedzmy, że godzina Warszawskiego psychoterapeuty to 200 zł,

czy jesteś tego warta - o tak, jesteś każdej ceny.

Mądrzejszych ode mnie jest 90% forumowiczów.

Mądrzejsi od Ciebie pewnie też są.

Czasami faktycznie ulgę daje wygadanie się - drugi człowiek ma tylko wysłuchać i robi za "lustro".

Czasem w lustro bawi się terapeuta. Ale jest to bardzo mądre lustro warte 200 zł za godzinę.

Jeśli rozmowa ma przynieść tylko ulgę to popisz z kimś sympatycznym z forum nerwica,

ale jeśli rozmowa ma Cię postawić na nogi na dłużej to jednak psychoterapeuta przyda się.

Aha! - w stolicy oprócz psychologów- psychoterapeutów są też psychiatrzy- psychoterapeuci.

Jeśli psychiatra jest psychoterapeuta z licencją PTP ( polskie Towarzystwo Psychoterapeutyczne)

to nie jest to zwykły rzeźnik tylko psychoterapeuta jak psycholog,

z tym, że psychiatra może przepisać proszki na depresję.Więc lekarz + psycholog w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz potrzebna mi i rozmowa i kopniak ktory postawi mnie na nogi,bo sama mam ochote sie kopnac zeby bylo juz mi lepiej ,tylko nie wiem jak ,bo narazie jedynym kopnieciem o ktorym mysle to w kalendarz.nigdy nie przypuszczalam ze moge miec depresje albo takie problemy ze soba ,ale widze ze to nie ja jedyna i naprawde jest duzo takich osob z problemami ktore przerastaja nas.wlasnie znalazlam teraz w necie poradnie zdrowia psychicznego ale domyslam sie ze tam to pewnie nie ja jedna bede w kolejce ,chwilowo nie stac mnie zeby sie prywatnie wybrac bo mam inne pilne i wazniejsze wydatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że czasem opuszczę moje ulubione wątki i wejdę w tematy dla "nowicjuszy", żeby się na coś przydać.

Ale na co? Skoro sam sobie nie potrafię pomóc?

 

Na pewno pomaga diagnoza i stwierdzenie jaki na prawdę ma się problem. Od kiedy wiem co konkretnie mi dolega nie czuję się taki zawieszony w próżni. Szkoda że większość informacji nt. zaburzeń psychicznych dotyczy wszystkiego tylko nie tego jak sobie z nimi radzić. Nie wynika to z niczyjej złej woli, ale moim zdaniem po prostu nie wynaleziono jeszcze na to żadnej metody. Psychoterapia i leki to taka próba ludzi zmierzenia się z tym, ale póki co bardziej próba niż rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×