Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

OMEN1695, dokładnie, trzeba sobie jakoś radzić. szkoda, że to nie takie proste...

no u mnie podobnie, tyle, że pociąć na pewno się nie potnę. mój kolejny cel to przetrwać bez cięcia do next wizyty z terapeutą, czyli za 2 tygi, także... muszę wytrwać. ja dążę do celu, więc... chociażbym miała zdychać, to się nie potnę. nie tnę się już 5 tygów i głupio by było to zaprzepaścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMEN1695, dokładnie, trzeba sobie jakoś radzić. szkoda, że to nie takie proste...

no u mnie podobnie, tyle, że pociąć na pewno się nie potnę. mój kolejny cel to przetrwać bez cięcia do next wizyty z terapeutą, czyli za 2 tygi, także... muszę wytrwać. ja dążę do celu, więc... chociażbym miała zdychać, to się nie potnę. nie tnę się już 5 tygów i głupio by było to zaprzepaścić.

Ostatnio nie mogę sobie już nawet znaleźć zastępstwa... Już tak mocno waliłem w worek bokserski, że powybijałem sobie 7 palców mimo rękawic :shock::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMEN1695, ja w zastępstwie czasem zapalę. ale baaaardzo rzadko. ale zawsze muszę jakoś źle odreagować, bo to co dobre, to mi nie pomaga. :roll:

Ja w ogóle nie zarzywam żadnych szkodliwych substancji. Zawsze potrafiłem znaleźć spokój w sztukach walki, ich zasadach moralnych, naukach trenera itp, ale ostatnio nic nie działa, i tylko jedno w głowie (a na forum mam humorek :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×