Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Stark, kto? :D Dobranoc ;)

 

-- 24 sie 2012, 01:02 --

 

OMEN1695, ta dziewczynka chyba jeszcze nie kojarzyła,ze jest na pewne rzeczy zwyczajnie za młoda i sądząc po jej chaotycznym pisaniu za głupia. Chciała mamusi może na złość zrobić,że ta jej zakazuje spotkań bo się troszczy o nią to się dziewczę pochlastało haha :D

bara bara i gitara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, prawdziwa historia z piekła rodem dziecię, które myśli,że jest dorosłe i w razie wpadki będzie w stanie utrzymac i wychować dziecko :mrgreen::mrgreen:

 

-- 24 sie 2012, 01:07 --

 

Tomcio Nerwica, hmmm ja jak miałam 15 lat to nie myślałam nawet o całowaniu się a co dopiero o seksie. Jak dobrze,że nie jestem z obecnego pokolenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Villain, żartujesz? masz 16 lat? :D Dała bym więcej :D

Zauważ, że dzieckiem nazwałam tą dziewczyne, a dlatego,że myśli jak dziecko ;) Troche mamy pokręcony świat, ale chyba nie wszyscy są tacy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nie, ja byłam bardzo grzeczna w tym wieku, a zważywszy na to,że miałam konserwatywnego ojca to takie wyskoki były nie dopuszczalne :D Z perspektywy czasu się ciesze z tego :D

 

-- 24 sie 2012, 01:13 --

 

Villain, spokojnie ;) Nikt cię nie ocenia pod takim względem :D

Czyżbym tu była najstarsza?

Tomcio Nerwica, ile masz lat kurde? :D

 

-- 24 sie 2012, 01:15 --

 

Villain, dobrze myślisz wszystko przyjdzie z czasem każdy był nastolatkiem, miał burze hormonów i to można zrozumieć, ale chodzi o to żeby pewnych granic nie przekraczac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nie, ja byłam bardzo grzeczna w tym wieku, a zważywszy na to,że miałam konserwatywnego ojca to takie wyskoki były nie dopuszczalne :D Z perspektywy czasu się ciesze z tego :D

 

-- 24 sie 2012, 01:13 --

 

Villain, spokojnie ;) Nikt cię nie ocenia pod takim względem :D

Czyżbym tu była najstarsza?

Tomcio Nerwica, ile masz lat kurde? :D

 

-- 24 sie 2012, 01:15 --

 

Villain, dobrze myślisz wszystko przyjdzie z czasem każdy był nastolatkiem, miał burze hormonów i to można zrozumieć, ale chodzi o to żeby pewnych granic nie przekraczac ;)

No nie każdy BYŁ nastolatkiem xD Mój sąsiad mimo 90 lat na karku jest bardziej młodziezowy ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur*a :D Jestem najstarsza :mrgreen:

Pare piwek się wypiło w parku potem nas policja spisywała, miałam 17 lat wtedy :D

 

-- 24 sie 2012, 01:18 --

 

OMEN1695, haha staruszek na czasie :D Fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, Trochę póżno doszło do tego przewinienia , ale lepiej póżno niż wcale :D

Jak przyjdzie pani moderator , to stracisz ten zacny tytuł " najstarszej " :D swoją drogą dużo starsza , bo o dokładny wiek nie pytam ... nie wypada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×