Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Monar, rzadki talent :!: Skupiam wokół siebie głównie nie tych ludzi co potrzeba ;) Jednak wyjątki się na szczęście zdarzają ;)

Twoje zainteresowania?

 

-- 29 lip 2012, 15:34 --

 

be_strong, a ja tak jednak o Soniaku bardziej myślę ;)

Co do talentów, mamy chyba podobnie :mrgreen:

Koniec off topu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zainteresowania... ostatnio trochę zapomniałam, czym się interesuję... kocham język francuski, chciałabym kiedyś pojechać do Francji, nauczyc się biegle mówic po francusku, kocham muzykę, kiedyś szalałam za muzyką francuską - tylko i wyłącznie, teraz zmieniło się wszystko... już nie wiem, czy tego chcę naprawdę. nie wiem, jaką szkołę wybrac, gitara na której chciałam nauczyc się grac stoi już 3 lata zakurzona... nie wiem, nic już nie wiem. :bezradny: no i kocham śpiewac! interesuję się ogólnie muzyką jak widać :D no i piszę wiersze

 

a Twoje zainteresowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, Heh! Chyba zataczamy koło, bo nie wiem czy przypadkiem już wczoraj czegoś na temat zainteresowań tutaj nie było ;)

Moje zainteresowania w znacznym stopniu pokrywają się z Twoimi ;) Ale to tak raczej w sensie ogólnym, bo jeśli chodzi o formę, pewnie ciężko byłoby znaleźć przysłowiowy wspólny język ;) No i w kwestii języka właśnie, jakoś nie bardzo potrafiłbym się z tym francuskim zidentyfikować ;)

Jakie masz plany na jutrzejszy dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja złość i frustracja. i jakaś energia która drzemie we mnie, nie umiem tego nazwać i powiedzieć co to jest. chyba instynkt życia i podążania w kierunku do którego prowadzi mnie jakaś intuicja która wie, co jest dla mnie dobre...

 

kiedy jesteś z siebie najbardziej zadowolony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo całe życie zależy od Ciebie, rób wszystko, by było dobrze, a będzie dobrze... ponoć całe życie przed nami. :roll::bezradny:

 

czy masz dziś powód do radości ? jaki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkiego, co okaże się dla Ciebie skuteczne: z kontaktów z ludźmi, z tego, w czym jesteś dobry (a na pewno jesteś za coś ceniony przez innych!!!), ze wsparcia 'specjalistycznego' (leki, terapia), ze skutków zmiany postrzegania siebie i otoczenia...

 

Co wybierasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę o jakiejś terapii, czuje tylko presje ze muszę żyć, chcial bym bardzo zyc chęcią życia, to moje marzenie

 

jakie to jest uczucie cieszyć się z życia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×