Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu jest jakieś zamieszanie i czuję się rozbita, bo nie wiem, na który zlot iść.

A poza tym mam pytanie mocno techniczne - czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak wpić obraz w ścianę na kołku, haku, na czymkolwiek. Może na początek powiem, jakie sprzęty mam: śrubokręt, młoteczek, obcążki, miara, miałam też drugi śrubokręt, ale się zgubił, mam też parę śrubek i gwożdzi. No i co teraz ? Przykładam do ściany i mam walić młotem z całej siły? Doradzcie mi, jakie jeszcze sprzęty powinnam kupić i jak ten obraz wbić, żeby nie spadł. Pomoże mi ktoś. Pisze Trójmiejskim wątku, bo może ktoś mi jakieś sklepy poleci z narzędziami.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, jak obraz jest lekki to możesz spróbować wbić delikatnie młotkiem gwóźdź w ścianę, ale tak żeby był skierowany po wbiciu ku górze. Jeśli się nie uda, bądź obraz jest ciężki zawsze możesz wywiercić wiertarką w tym miejscu dziurę na kołek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, to wystarczy? Mam pójść do sklepu powiedzieć, że chcę wiertarkę i wkręt. Przyłożyć wkręt do ściany, przewiercić wkręt i w ten wkręt włożyć obraz. Czy jest pewność, że jak tak zrobię, to obraz nie spadnie? bo ja tak trochę po amatorsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoznacSiebie, właśnie nikogo tutaj nie znam i nie wiem, jakim sprzętem musiałabym dysponować. Bo wiertarka to pewne. Ale teraz problem: kołek czy wstręt? No i podstawowa sprawa - co rozwiercać tą wiertarką? No i czy w ogóle ta skomplikowana operacja mi się uda czy nie uda.

Kiya, jaką masz propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, no co Ty??? Dlaczego ktos mialby sie na Ciebie gniewac? Szkoda troche , ze nie dasz rady do Gdanska przyjechac ale moze nastepnym razem uda nam sie ustalic miejsce , ktore zadowoli wszystkich. Mam nadzieje, ze spacer wam sie uda :D Pogode zapowiadaja ladna wiec jest szansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A a ja tam czuje sie kompletnie przez Kafke olany,wiec sie nie pojawie! Bede o 17 pod rybkami i ide sobie na megaspacer!

W którym miejscu cię olałam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, no co Ty??? Dlaczego ktos mialby sie na Ciebie gniewac? Szkoda troche , ze nie dasz rady do Gdanska przyjechac ale moze nastepnym razem uda nam sie ustalic miejsce , ktore zadowoli wszystkich. Mam nadzieje, ze spacer wam sie uda :D Pogode zapowiadaja ladna wiec jest szansa.

 

Nie wiem, nie wiem, może przybędę ale nie chciałabym aby później było że ja to ta która chciała spotkanie w Gdyni i zrobiła zadymę, pokłóciła ludzi i sardynkę i wymyśliła sobie spacer, a niech sobie idzie na spacer. Klops w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, nie wiem, w każdym razie ja się na ciebie nie gniewam, bo niby dlaczego miałabym?

Wiesz jakie jest moje zdanie, bo już to napisałam i tyle. Będziesz jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A a ja tam czuje sie kompletnie przez Kafke olany,wiec sie nie pojawie! Bede o 17 pod rybkami i ide sobie na megaspacer!

W którym miejscu cię olałam?

 

Ram chyba się zdenerwował i poczuł olany, w sensie olania spaceru, ja sama myślałam Kafko że jesteś do mnie jakoś wrogo nastawiona, ale wynikło to ze złej interpretacji. Tak bywa! Proponuję zakończyć tą rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×