Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

LATEK50, Tego co pisze nie bierz na poważnie , ja wiecznie ironizuje albo żartuje , tylko czasem robię to w taki sposób , że nie wiadomo czy mówię na poważnie czy żartuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Dobrze , że mi przypomniałeś o tym filmie , bo muszę się spytać czy zrozumiałeś o co tam chodzi ? bo ja oglądałem dwa razy i nie mogę tego do końca ogarnąć :mrgreen:

 

Właśnie z tym filmem jest trochę jak z moimi żartami , tam nie wiadomo czy to sen czy już rzeczywistość , a u mnie nie wiadomo czy to żart czy już na poważnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, nie,na końcu nie wiadomo czy nadal jest we śnie, czy to rzeczywistość,te mendy zwane twórcami zostawili sobie furtkę do stworzenia następnej części i nabicia kolejnych milionów $ : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Dobrze , że mi przypomniałeś o tym filmie , bo muszę się spytać czy zrozumiałeś o co tam chodzi ? bo ja oglądałem dwa razy i nie mogę tego do końca ogarnąć :mrgreen:

jak można nie wiedzieć o co w tym chodzi? :roll: po prostu sen w śnie w śnie i w jeszcze jednym śnie :mrgreen:

 

-- 20 cze 2012, 21:26 --

 

LATEK50, dobranoc i smacznego :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Też bym zrobił coś takiego , tylko idąc tokiem rozumowania Bonusa , pech sprawił , że nie zostałem reżyserem :mrgreen:

 

jak można nie wiedzieć o co w tym chodzi? po prostu sen w śnie w śnie i w jeszcze jednym śnie

Ahh ta kobieca logika ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, To tak jakbyś spytała mnie o co chodziło w Titanicu , a ja bym odpowiedział " a no płynęli , płynęli , trafili na górę lodową , statek się wyje*bał i koniec " :P:mrgreen:

Ołóweks, Dlaczego tak sądzisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, zaczynam się zastanawiać, czy nie wszyscy.

Tomcio Nerwica, wynik głębszych refleksji i obserwacji. Gdyby zabrać prawo jako takie, każdy by każdemu skakał do gardła.

Stark, w dosłownym znaczeniu, kwestia statystyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×