Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

ale mam może płonna nadzieje że na żywo wyglądam lepiej ale brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej o tym raczej nie świadczy.

Candy mi mówiła że jestes przystojny, a ona jest dość wybredna ;) Także spokojnie, ja tez uważam że jesteś spoko okaz dla lasek.

 

-- 12 cze 2012, 21:58 --

 

Mushroom, ostro :shock:

co nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, nie akceptuję tego, jak wyglądam, nie lubię widzieć siebie na zdjęciach.

Nie, no to jest jakieś nieporozumienie.

Najprawdopodobniej masz niską samoocenę. Bo to jak wyglądasz nie idzie w parze z tym co o sobie mówisz.

Mi się bardzo podobasz.

Jesteś urodziwą kobietą.

Nie jedna chciałaby mieć Twoje walory, np. takie włosy jak Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzrok mordercy :D a ja sie tylko z Kiya tulalam. :roll:

 

Inni będą mogli ocenić to "tulałam" :mrgreen: . Żałuję tylko, że miny Mada nie zrobiłem, bo kto widział ten wie, że była ona bezcenna :lol: .

 

Kiya, bo to nie wszystkie fotki.Jeszcze Robert nie wrzucił swoich,więc na pewno będziesz ;)

 

Ależ oczywiście, że Kiya będzie 8) .

 

Kiya, czego?Jak siedziałyśmy na huśtawkach?To bardzo ładne fotki wyjdą-zobaczysz ;)

 

Zaprawdę powiadam Wam, nie lękajcie się, bo fotki wyszły naprawdę ładnie :smile: . Przynajmniej te przy huśtawce :twisted: .

 

ja tez sie boje tych fotek, zreszta mam fotofobie :oops:

 

Mówiłem Ci co jest dobre na fotofobię. Zobaczenie jakiegoś swojego koszmarnego zdjęcia w necie i świadomość, że nie może już być gorzej :shock: . Niestety, ja Ci tego nie zapewnię, bo fajnie powychodziłaś :D . Mam nadzieję, że upublicznicie z Madem te kilka fotek, które obiecałem tylko Wam podesłać. Ja obietnicy dotrzymam, ale naprawdę ładnie wyszliście, więc nie ma co ich ukrywać :P .

 

I nie krzyczcie "dawaj foty", bo robię co mogę. Poza tym dziś byłem zajęty robieniem zdjęć przy Stadionie Narodowym i mało nie oberwałem z armatki wodnej ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Inni będą mogli ocenić to "tulałam" :mrgreen: . Żałuję tylko, że miny Mada nie zrobiłem, bo kto widział ten wie, że była ona bezcenna :lol:

 

:lol::lol::lol:

 

 

Zaprawdę powiadam Wam, nie lękajcie się, bo fotki wyszły naprawdę ładnie :smile: . Przynajmniej te przy huśtawce :twisted: .

uff. te co wrzuciles wyszly dobrze. Zreszta taki fotograf, wiec nie ma innej opcji 8)

 

 

Mówiłem Ci co jest dobre na fotofobię. Zobaczenie jakiegoś swojego koszmarnego zdjęcia w necie i świadomość, że nie może już być gorzej :shock: . Niestety, ja Ci tego nie zapewnię, bo fajnie powychodziłaś :D . Mam nadzieję, że upublicznicie z Madem te kilka fotek, które obiecałem tylko Wam podesłać. Ja obietnicy dotrzymam, ale naprawdę ładnie wyszliście, więc nie ma co ich ukrywać :P .

 

uwierz, ze mam kilka takich zdjec :pirate: po prostu ma twarz nie jest fotogeniczna :bezradny: czyli rozumiem, ze juz wyslales. Zerkne na nie jak Mad wstanie :pirate:

 

I nie krzyczcie "dawaj foty", bo robię co mogę. Poza tym dziś byłem zajęty robieniem zdjęć przy Stadionie Narodowym i mało nie oberwałem z armatki wodnej ;) .

 

Dziekujemy Robciu ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robanix, foty wyszły świetne! :mrgreen::uklon: Minę Madzia przy huśtawce też odrobinę widać :mrgreen:

 

Wnioskuję z tego, ze dostałaś już na pw/maila fotki od Robanixa? Ja jeszcze nie dostałem. :P

 

Fotek jeszcze nie miałem kiedy wysłać. Te na forum to tylko takie na pobudzenie apetytu :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×