Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale idea spotkania coś się rozjechała, głównie z powodu "konfliktu terminów". Przydałby się ktoś, kto uderzy pięścią w klawiaturę i powie "będziemy w tym i tym miejscu o tej i tej godzinie". Ja się na lidera nie nadaje, więc tego nie zrobię, ale gdzieś wśród Was jest jakiś urodzony organizator ;)

Czerwcowy grafik mam już sympatyczniejszy, pasują i piątkowe popołudnia i sobotnie wieczory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ale wiadomo nie jest łatwo ja rowneiz się na decydowanie nie nadaję moze ktoś w koncu uderzy i powie tak i kropka ;) w sumie jak dla mnie moze byc lepsze to niz uzalanie sie nad sobą lub płakanie w poduszke... zdecydowanie :roll:;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej miejsce jest mniej więcej znane (ktoś gdzieś rzucił pomnik Syrenki na Rynku Starego Miasta). Ja uważam, że to dobre miejsce.

Gorzej z terminem, tutaj już pozostawiam reszcie, ja się dostosuje.

w sumie jak dla mnie moze byc lepsze to niz uzlaanie sie nad sobą lub płąkanie w poduszke... zdecydowanie

Tak, tu zdecydowanie się z Tobą zgodzę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ja mam się zdeklarować to powiem tak nie wiem jak mi grafil w nowej pracy ułożą

może się uda jakoś z Wami spotkać

Powiem z własnego doświadczenia: jaki by grafik nie był, zawsze będzie nie taki jak trzeba ;)

Jakoś wcześniej rzuciłem hasło: piątek albo sobota po południu, myślę, że to chyba najlepsza propozycja. Niestety chyba jedyną osobą, która potrafi jakoś to rozkręcić jest Tygryska, która wybyła na czas nieokreślony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×