Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Liczyła i wyszło mi po 43 zł za cały pobyt na domki od osoby.Zastanawiam się czy nie zamówić szóstego byśmy mieli luźniej chyba,że połowa i tak nie dopiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyła i wyszło mi po 43 zł za cały pobyt na domki od osoby.Zastanawiam się czy nie zamówić szóstego byśmy mieli luźniej chyba,że połowa i tak nie dopiszę.

 

 

Jak Ci to wyszło? 5 domków x 100 zł za dobę x 3 doby = 1500 zł / 23 uczestników = 65,21 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, to ja się pisze z Tobą.Też tak chciałam,ale nie miałam z kim zostać,liczyłam na stopa. ;)

Jutro zadzwonię.

 

I co mam zamówić ten 6 domek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat coś mi wypadło w tym terminie , choć być może pojadę , nie wiem jeszcze na 100 % . Ale wole być wykreślony , bo szanse na wyjazd spadły do 20 % , więc lepiej jak na liście będą osoby które pojadą , a nie te którym może jakimś cudem uda się dojechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic, 5 domków x 100zł za dobę x 2 doby = 1000zł / 22 osoby = 45zł od osoby

 

1. Laima

2. beti19 (?)

3. tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa 50 %

9. Behemoth

10. bigfish 50%

11. Simpatico1 60%

12. Robanix 77%

13. Verona

14. Absinthe

15. halenore

16. jaskolka83

17. *Wiola*

18. *Monika*

19. PoznacSiebie

20. Maciej Farmaceuta

21.GILAMAN 90% dwa miejsca wolne z Wrześni

22. uzytkownik ???

 

Mad: Naszym zdaniem wystarczy tyle domków ile jest, nie zamawiaj szóstego. I tak kilka osób jeszcze się wypisze pewnie. Najlepiej gdyby wszyscy określili się już na 100% czy jadą czy nie- powiedzmy do 27 maja (niedziela). Bo im mniej osób tym więcej będziemy płacić od osoby, a mi się nie uśmiecha płacić od niezdecydowanych, którzy zawalili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś strona z tymi domkami?kto organizuje konkretnie ten zlot i faktycznie do kiedy można sie maksymalnie zadeklarować ??

aha i co ogólniejest w tym rogowie fajnego ktoś pochodzi stamtąd czemu akurat to miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic, 5 domków x 100zł za dobę x 2 doby = 1000zł / 22 osoby = 45zł od osoby

Mad: Naszym zdaniem wystarczy tyle domków ile jest, nie zamawiaj szóstego. I tak kilka osób jeszcze się wypisze pewnie. Najlepiej gdyby wszyscy określili się już na 100% czy jadą czy nie- powiedzmy do 27 maja (niedziela). Bo im mniej osób tym więcej będziemy płacić od osoby, a mi się nie uśmiecha płacić od niezdecydowanych, którzy zawalili.

Czyli trzeba zrobić, jak napisałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja se tak myśle czy nie jechać aż tak daleko nie mam i termin niby pasuje lecz 8 CZERWCA 2012 GODZ 18 MECZ POLSKA GRECJA

Euro rusza!!!

co za termin ustaliliście więc raczej odpadam bo co powiem kumplom a ja kibic sportu że wyjeżdżam w tak ważny mecz :(

 

da sie cos z terminem zrobić czy to juz postanowione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×