Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Nortt, Rogowo w powiecie rypińskim (Rypin) w gminie Rogowo, woj. kujawsko-pomorskie, niedaleko Torunia.

Całkiem blisko mnie, dzięki za info. Ogólnie mogę się przejechać, zobaczę jeszcze jak z funduszami będę stał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym składam formalny wniosek aby środki finansowe, które uczestnicy zlotu mają zamiar przeznaczyć na orgietki w "Rogowie w powiecie rypińskim (Rypin) w gminie Rogowo, woj. kujawsko-pomorskie, niedaleko Torunia" zostały przekazane na szczytny cel jakim jest zakup nowego serwera na potrzeby niniejszego foruma. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedziecie na zlot?

fajnie

bawcie sie dobrze

Abstrakcja, a Ty niby dlaczego sama nie miałabyś pojawić się na zlocie :?:

Nie masz zdaje się przecież wcale tak znowu daleko :?:

 

ja to nawet mam bezczelnie blisko....i samochód na chodzie...i uwielbiam jeżdzic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamis,

nie powiem jak to brzmi orgietki w powiecie rypinskim w gminie Rypin, , do rypina wcale nie jedzie sie po ot by sie rypac tylko by w jeziorku popływac i dwa dni w domku pomieszkac a koledze od razu orgietki w głowie

 

-- 17 maja 2012, 02:56 --

 

Nortt,

Z wrześni sa dwa miejsca w samochodzie więc , jak jesteś zainteresowany to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PILNE

 

Wszyscy kierowcy, którzy będą jechać przez Toruń i dysponują dwoma wolnymi miejscami (ja & slow motion) proszę, aby dali mi znać - tutaj w wątku albo na privie.

 

Albo czy ewentualnie któryś ze zlotowiczów mógłby po nas podjechać autem do Brodnicy? To jest dokładnie 35km od Rogowa-miejsca zlotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po mnie by ktoś w piątek pojechał.Mieszkam przy trasie Warszawa-Płock-Lipno.Do asfaltówki dojdę.Wiem,że mam najbliżej i może nie wypada,ale na moim zadupiu mogę mieć problem z połączeniem,a sąsiedzi mają pozabierane prawka,tylko na jednego mogę liczyć a nie wiem czy w piątek będzie bo jest z Wawy. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam listę:

 

1. Laima

2. beti19 (???)

3. tahela (60%)

4. Mad_Scientist

5. slow motion

6. Agasaya

7. Bellatrix

8. Dariusz_wawa (50%)

9. Behemoth

10. bigfish (50%)

11. Simpatico1 (60%)

12. Robanix (77%)

13. Verona

14. Absinthe

15. halenore (???)

16. jaskolka83

17. *Wiola*

18. *Monika*

19. PoznacSiebie

20. Maciej Farmaceuta

21. GILAMAN (90%) - dwa miejsca wolne z Wrześni

22. uzytkownik (???)

23. Nortt (???)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka pytań:

 

- Do kiedy można się zapisywać na listę?

Już o to pytałem, ale widzę, że domki są zamówione na określoną liczbę osób.

Co prawda jeszcze się nie zdecydowałem, ale nie chciałbym być wysterowany na płacenie za cały domek (niestety dla mnie to za drogo).

 

- Czy płaci się na miejscu za pobyt?

 

- Czy będzie dostępny telewizor (TVP1 i TVP2), chodzi o obejrzenie meczów Euro 2012?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówionych jest 5 domków 4-osobowych czyli teoretycznie jest 20 miejsc. Znając życie to i tak jeszcze kilka osób zrezygnuje i wypisze się z listy w ostatniej chwili, więc imho spokojnie wystarczy tyle miejsc.

 

Za pobyt płacimy na miejscu-pewnie do uzgodnienia z Laimą i z właścicielami. Za dwie doby coś koło 50zł.

 

Na wyposażeniu domków jest tv, więc jest możliwość obejrzenia meczy Euro 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

no też prawda rypac i narypać, niezła impreza :P się zapowiada

Może jednak pojechać??? :?:?:?:mrgreen:

Te jak będziesz jechać, to zamieszkamy na jednej melinie, z jedyną słuszną muzyką,; Wezmę dyskografie Death @_@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×