Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siostra męża


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc . Mam taki problem nie moge sobie z tym poradzic. Mam na imie Basia mam 22 lata i mam dwójke dzieci >mieszkam u męża ciagle mam kłotnie z jego siostra ale tym razem juz tak sie pokłociłysmy, ze sie poprostu unikamy ale to nic bo ona ciagle mnie prowokuje i robi na złosc a jej matka moja tesciowa trzyma jej strone. Ciagle prowokuje mnie moje dieci tez przeciwstawia przeciwko mnie nie wiem co robic pomożcie juz nie mam sił prosze o pomoc co mam zrobic :silence::silence:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na przykład ze latam za jej facetem ona ma naprawde pod sufitem nie roiwno mam kochajaca sie rodzine a ona mysli ze kazda gania za jej facetem wiktoria ,ma prawie 3 lata a madzia 10 miesiecy:}

 

-- 10 maja 2012, 17:33 --

 

nie wiem co zrobic zeby zostawila moja rodzine w spokoju on a jest tak rozkapryszona ze szok mysli zse kazdego wolno gnoic i robic z nim co zechce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowi yebzm sie nie pryejmowaa ale ja nie wzrryzmuje nerwowo cos sobie kiedzs yrobie bo ja nie yamiaryam tak yzc on jest w pracz caz dyien a ja si8e mecyz y tzmi dwoma

 

-- 10 maja 2012, 17:46 --

 

musye leciec moye jztro bede dyieki ya roymowe paŁć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basia22, myślę że przydałabym się Wam wszystkim porządna rozmowa, znalezienie komunikacji i porozumienia. Na pewno trzeba wciągnąć w to męża. Uzmysłowić mu, że jest problem i że potrzebujesz jego pomocy. Dzieci to wielkie obciążenie - szkoda tracić jeszcze nerwy na takie sytuacje. Trzeba działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×