Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Locust, kiedy niby wszystko już padło. on wie, że ja jestem zadowolona z mojego związku, ja wiem zkolei, że on ze swojego nie jest. ma fajną dziewczynę ale jej nie kocha. ma taki żal do siebie, jakby życie odebrało mu coś najwazniejszą wartość, jakby wystrczyło naprawić drobny błą, a wszystko od nowa zaczęło by działać (miedzy nami). nie widzi tego, że gdybyśmy wrócili do siebie, to najpewniej pozabijalibyśmy się na wzajem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielona miętowa, tylko że on ciągle ma nadzieję i niepotrzebnie tamten związek ciągnie. Dobrze by było gdyby zaczął poukładać na nowo wszystkie sprawy w życiu. Może się trochę pogubił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey fizyka/matematyka/angielski czyli przydałoby się zacząć uczyć do matury :D a dzisiaj muszę napisać ostateczny konspekt z prezentacji maturalnej bo muszę jutro zanieść do dyrekcji, a oczywiście najchętniej bym się położyła spać

 

ja kiedyś bardzo lubiłam się uczyć, a historii to juz w ogóle... ogólnie kiedyś byłam dużo ciekawsza świata... nie wiem co się stało i gdzie się wypaliłam... noa ale już mniejsza o to

czego musisz się z historii nauczyć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×