Skocz do zawartości
Nerwica.com

Walczyć dalej czy nie ??


rezyser

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i tu rodzi się u mnie znowu to samo pytanie.

 

Czy walczyć dalej czy nie ?

 

Od 2003r nerwica ale walka podjęta kilkakrotnie. Seroxat wtedy jest dobrze i chcę odstawić to świnstwo zaczyna się walka ale gdy schodzę do minimalnej dawki to znowu lipa i powrót do zwiększenia dawki. Chce w końcu zabić uśpić nerwicę i agorafobię.

 

Już czytam książki np. że mam zaakceptować lęk, dopuśćić mysli itp. ale ciężko

 

 

Proszę dajcie jakieś wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję tworze sobie nawet dialog wewnętrzny ze sobą. Myśli irracjonalne próbuję tłumaczyć racjonalnie ale nie potrafię jak dostaję atak paniki. Dzisiaj uciekłem do szpitala bo już było ciężko.

 

Ciągle pocą mi się dłonie i stopy.

 

Ile można brać tego seroxatu chciałbym być czysty i żyć tak bym mógł wsiąść w samolot lecieć i nie przejmować się niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rezyser,

oj tam wlasnie o to chodzi by nie uciekac pomimo wszystko wiem,ze to ciezko, mi wczoraj okulistak powiedziała,że czemu jestem tak spieta i ze to widać a rozmowa o oczach to zaden stres, wiem o tym,że to zaden stres ,ale co z tego, widzisz tak to juz jest i na to nic nie poradzisz, na te napady w pewnych sytuacjach , chyba ne ma leku SSRI są fajne ,ale bardziej na uogolniony i na natręctwa , na takie zachowania najlepsze jest bezno,albo przeskakiwnie samego siebie,

własnie bezno jest lekiem doraźnym jak człowiek zna siebie i wie jak sie zachowuje a che wypaśc w miare dobrze bo uważa ,ze to wazna na tle sytuacja a ludzie je biora cały czas bo lepiej po nim sie czuja , wyluzowani a później maj zonka bo sie uzalezniaja,

wróciłeś do tego szpitla, jesli nie o wróc, pewnie bedziesz cąły spięty, mozę bedziesz sie pocił, albo zaczniesz sie trząść albo drgac mi zacyzna chodzić szczeka jak by mi było bardzo zimno, jak puszcze ją luźno , za to mozn ato łatwiej opanowac niż trzęsiawkę cąłego ciała i wejdź tam i powiedz jak sie sprawy mają,i tyle, i daj sobi espokój z rokminaniem tego bo to i tak nic nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×