Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, tak też myślałam, że psychologię byś chciała. Dlaczego tj. niemożliwe ?

 

-- 15 kwi 2012, 16:39 --

 

Zauważyłam, że dużo osób, które mają jakieś problemy natury psychicznej chciałaby studiować psychologię. Tak też miałam. Przez całe LO o tym mówiłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, nie ma psychologii zaocznej na dobrych uczelniach.

ech, jak zwykle pieniądze... :(

Szkoda, że musisz studiować kierunek, który w ogóle Cię nie interesuje :(

Mój tato uparł się na germanistykę, studiowałam 1 semestr i rzuciłam, achhh jaki był zły. Dla niego moja dietetyka to nie studia, chociaż chyba już jako tako pogodził się z tym.

 

-- 15 kwi 2012, 16:50 --

 

Ja za rok mam w planach zacząć podyplomową psychodietetykę. Na 5letnią psychologię niestety już chyba jestem za stara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, w sumie tak, później i tak robi się dodatkowo 4 lata kurs psychoterapii. Znam pewną panią prof. psychologii co u nas wykłada, pisze się książki, jest przewodniczącą (...) a pedagog z niej żaden, człowiek masakra!

 

-- 15 kwi 2012, 16:57 --

 

cholera, wściekam się,bo nie mogę nic znaleźć konkretnego na prezentację, mam temat i tyle:/ :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, szkoda kraju ???? co ty gadasz szkoda nas tych, którzy muszą za to płacić

mnie też to czeka za jakiś rok jak córka zacznie studiować, widzę że ma się czego obawiać, koszty mogą mnie przerosnąć

więc nie nadaremno szukam lepiej płatnej pracy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beti19, Nie napisałem że mi szkoda kraju. Napisałem że w tym śmietniku zwanym Polską wszystko jest drogie, a płaca psia.

Zaś urzędników,posłów (osłów) i reszty rządowych śmieci mi wcale nie szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, oki w pospiechu xle zrozumiałam twoje intencje, fakt płaca marnie a wszystko drożeje

 

Bellatrix, dziś zleciał mi dzień całkiem fajnie, byłam sama bo córka na rekolekcjach a syn w pracy

więc sobie muzy na fola posłuchałam, w excelu zrobiłam kilka zamówień, nagrałam kilka płyt z muzą, ogólnie spokojna i relaksująca niedziela była .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×