Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o pomoc w badaniach

Jestem studentką V roku psychologii. Piszę pracę magisterską na temat funkcjonowania w pracy osób z doświadczeniem choroby depresyjnej. Jeśli ktoś byłby tak dobry, by pomóc w zbieraniu danych proszę o wypełnienie ankiety, która mieści się na stronie:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dE5tcnd1X2xxblE3Vm9SY043NjZuVWc6MQ

 

Badanie jest przeznaczone tylko dla osób, które aktualnie pracują oraz którym co najmniej raz w życiu profesjonalnie zdiagnozowano chorobę depresyjną.

 

 

Z góry dziękuję za pomoc! :smile:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię serdecznie

 

Wiem, że oferty ankiet kłębią się stale i uparcie wkoło.Ja mam Ci do zaoferowania udział w badaniach naukowych dotyczącym niepokornego i wielowymiarowego charakteru człowieka.

Na czym by polegało Twoje zadanie? Jest proste, jednak niezwykle dla nas istotne. Badanie polega na udzieleniu odpowiedzi – tylko ich zaznaczeniu na skali 1-5 lub 1-6 w trzech kwestionariuszach. Ankieta całkowicie anonimowa, dostępna on-line. Nic nie musisz ściągać ani przesyłać.Wszystko znajduje się pod linkiem:

 

http://psychologica.ankietka.pl/

 

Wypełnienie ankiety zajmuje średnio 20 minut. Jednak z wielu opinii naszych badanych wynika, że warto – pytania pozwoliły im zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o sobie. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszym projekcie, zapraszam na stronę http://www.psychologica.edu.pl, projekt „Kim jesteś?”. Strona w stanie ciągłego rozwoju.

*Nazywam się Ewa, jestem studentką trzeciego roku psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz członkiem Sekcji Badawczej Koła Naukowego. W ramach działalności Koła prowadzimy, a właściwie dopiero ruszamy z projektem o którym piszę wyżej. Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszam do kontaktu

 

Pozdrawiam ciepło w ten jesienno-wiosenny czas z pluchą za oknem oraz proszę o pomoc,

Ewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ciepło,

 

Poszukuję osób, które w swoim życiu przeżyły (bądź przeżywają) depresję.

Studiuję psychologię stosowaną na UJ w Krakowie i chciałabym napisać pracę magisterską w oparciu o kilka historii kobiet lub mężczyzn.

 

Moja wiedza na temat depresji nie jest tylko i wyłącznie książkowa, sama ją przeżywałam będąc nastoletnią dziewczyną. To właśnie zainspirowało mnie do tematyki związanej z tą chorobą.

Elementy tej pracy będą miały szansę publikacji, oczywiście wszystkie ankiety i testy będą wypełniane anonimowo. Poza wiekiem, nie potrzebuję od Państwa żadnych danych osobowych.

Badanie będzie polegało na udzieleniu wywiadu i wypełnieniu 2-3 testów/ ankiet. Chcę zaznaczyć, że często wywiad interpersonalny, w którym osoba ma szansę powrócić do ważnych sytuacji ze swojego życia i ponownie je przeanalizować, może okazać się bardzo pomocne. A czasem, zwyczajny kontakt, rozmowa, z kimś kto chce nas wysłuchać i potrafi to zrobić, może zdziałać cuda.

 

Bardzo proszę o pomoc, szczególnie osoby z Krakowa i okolic. Tych z Państwa, którzy skłonni są podzielić się swoją historią, proszę o wiadomość na adres mailowy mrozowskapaulina@gmail.com

 

Serdecznie pozdrawiam

Paulina

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety

http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029

na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).

Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.

Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.

Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.

Z góry dziękuję :)

 

Agnieszka Bąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

 

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

 

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 7 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

 

Zapraszam

 

gg 4593140 globmistrz@tlen.pl

analizy-statystyczne.host77.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęliśmy proces normalizacji testu na depresję. Dla ustalenia norm potrzebnych jest 1000 przebadanych osób. W związku z tym zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w tym procesie. Aby to zrobić wystarczy wypełnić test na stronie

 

http://depresja.xn.pl/

 

Ponieważ test jest już zwalidowany, po wypełnieniu otrzymacie Państwo raport z badania. Zbierane dane służą wyłącznie celom statystycznym.

Możecie wypełnić jeden, albo obydwa testy.

 

Ponieważ test jest skierowany do osób, które szukają informacji na temat tego, czy to, co się z nimi dzieje jest depresją, nie dziwcie się pytaniu "po co wypełniłeś test" w przypadku, kiedy zaznaczycie odpowiedzi świadczące o tym, że depresji nie macie :)

 

Przekażcie link tak wielu osobom, jak się da [:)]

 

Dziękuję

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełniłem.

Nieźle pomyślane i przejrzyste.

Pomysl ze skalą od "-" do "+" jest bardzo dobry.

 

Interpretacja wyników trochę nietrafiona , przynajmniej w moim przypadku.

"Lekka depresja" to trochę zbyt optymistyczne określenie.

Choruję na CHAD typ mieszany z przewaga depresji.

Szczerze przyznaję, że dolegliwości są tak silne i tak nie poddające się jakiemukolwiek leczeniu ,że praktycznie od kilku lat jestem wyłączony z życia , a codzienne myśli samobójcze bardzo skrystalizowane.

Z tego powodu już kilka razy byłem w psychiatryku.

Choroba dalece i nieodwracalnie wywróciła moje życie .Byłem pewnym siebie, dającym sobie zarówno finansowo jak i towarzysko doskonale radę facetem w sile wieku, a teraz od 5 lat jestem zalęknionym zerem na rencie bez środków do życia, przyszlości i z bardzo poważnym konfliktem z prawem powstałym w trakcie i pod wpływem choroby.

Wegetując czekam na ostateczny powód dzięki któremu zrealizuję swoje plany. A powód w postaci grożącej mi kary więzienia zbliża się siedmiomilowymi krokami.

To, że kompletnie nie czuję się winny oraz że nie żrę więcej lub mniej niż zwykle nie świadczy o lekkości depresji.

Myślę, że trzeba by by rozważyć "wagę " pytań.

Chodzi o to , że odpowiedź " + 3 " na pytanie czy myślę o samobójstwie i często wyobrażam sobie własną śmierć ma kilkukrotnie większą "wagę" niż kilka odpowiedzi "pozytywnych" na poziomie "- 3" dotyczących pytań o sen , żarcie czy zmianę wagi.

Ot, takie przemyślenia na szybko z mojej strony.

Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem. Puki jeszcze jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w badaniu do pracy magisterskiej. Badanie polega na

wypełnieniu kilku testów (psychologicznych i dotyczących uzależnienia

od tytoniu w przypadku osób palących). Badanie jest anonimowe a wyniki

wykorzystam w pracy magisterskiej, chcąc wskazać różnice osobowościowe

między palącycmi/niepalącycmi. Nie powinno Ci to zając więcej, niż 20minut, a dla mnie będzie to nieoceniona pomoc.

 

 

To linki do kwestionariuszy

 

dla osób palących:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFN1cnhnX2o2RFBsckg5cGZsdm5ob0E6MQ

 

dla osób, które nigdy nie paliły:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDlRX0FwLWNzdElqSDI2OWc3ZFpud2c6MQ

 

 

Dziękuję za chęć przetestowania siebie!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem studentem socjologii i zajmuję się pisaniem pracy licencjackiej dotyczącej problemu "toksycznego rodzicielstwa". Jako że czytając wasze posty zauważyłem że ten problem niejako dotyka niektóre osoby z forum, chciałbym prosić o udział w ankiecie, która pomoże mi w badaniach. Jeśli więc uważacie że wasz rodzic, lub rodzice zasługują na miano "toksycznych" i nie boicie się o tym napisać zapraszam do wypełniania ankiety. Jest absolutnie anonimowa i dobrowolna. Jeśli zauważycie jakieś błędy proszę śmiało pisać. Bardzo dziękuję za udział.

 

http://www.ankietka.pl/ankieta/80645/toksyczni-rodzice.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że ta anonimowość polega na tym iż nie widać nicku, wyniki można sobie przeglądać... xD

 

Czuje się oszukany, gdzie Cie można spotkać w celu ukamienowania twojej osoby? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję osób z syndromem DDA zainteresowanych wzięciem w anonimowym badaniu do pracy mgr na temat poczucia nadziei podstawowej, poczucia sensu życia oraz ufności. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-mail marta_wlazlo@wp.pl, testy prześlę w wersji elektronicznej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

jestem studentką IV roku psychologii, przygotowuje się do badań magisterskich i chciałam Was poprosić o wypełnienie ankiety pilotażowej do mojej pracy mgr. Dotyczy cech kobiet i mężczyzn, jest anonimowa, trwa ok. 8-10 minut, nie zawiera pytań otwartych.

 

Oto link http://www.surveymonkey.com/s/BJBSB38

 

Pozdrawiam cieplutko ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jestem studentką III roku pedagogiki. Piszę pracę licencjacką na temat "Anoreksja wśród współczesnych nastolatek jako wyzwanie pedagogiczne"

Chciałabym przeprowadzić wywiad z dziewczynami chorującymi na anoreksję.

Wywiad składa się z 11 pytań. Jeśli któraś z was byłaby chętna proszę o kontakt mejlowy na adres eem666@gmail.com .

Z góry dziękuję za pomoc:)

 

Marta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak na prawdę o anoreksji jest 1 rozdział, no ale akurat potrzebuję do niego badania. A o anoreksji dlatego ponieważ uważam, że jak się pisze prace to na temat który nas interesuje.Poza tym o pro anie też wspomniałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich serdecznie, jestem na V roku psychologii i piszę pracę magisterską na temat nerwicy natręctw. Czy jest wśród Was ktoś, kto zechciałby mi pomóc i wypełnić parę kwestionariuszy? Badanie jest oczywiście w pełni anonimowe, potrzebny będzie tylko wiek oraz płeć. Jest to dla mnie bardzo ważne, jesteście moją ostatnią deską ratunku.

Potrzebuję ok 30-40 osób. Gdyby ktoś był tak miły i zdecydował się mi pomóc, poproszę o kontakt na maila marzenajaszewska@wp.pl wyślę wtedy kwestionariusze.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"DDRR, a związki partnerskie w dorosłości"

 

Witam, ze względu na to, że jestem DDRR zdecydowałam się pisać pracę pt. Dorosłe Dzieci Rozwiedzionych Rodziców, a związki partnerskie w dorosłości. Szukam osób między 18 a 25 rokiem życia, z którymi mogłabym przeprowadzić wywiad. Może być to PW albo gg, jak wygodniej :) byłabym wdzięczna za każdą pomoc. Jeśli macie jakieś wątpliwości, np. dotyczące anonimowości tych badań to pytajcie :) Ola.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jestem pedagogiem i korzystałam z pomocy Użytkowników Forum przy moim ostatnim projekcie badawczym dotyczącym samobójstw.

Obecnie prowadzę badania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, gdzie bronię tytuł magistra psychologii.

 

Badanie, do którego Was dzisiaj zapraszam dotyczy funkcjonowania w bliskich relacjach. Zajmuje około 15 minut.

Ankiety wraz z instrukcjami znajdziecie na stronie :

http://msokalska.limequery.org/63819/lang-pl

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu ze mną pod adresem : gsokalska@wp.pl

 

Serdecznie dziękuję za poświęcony mi czas,

pozdrawiam wszystkich Użytkowników Forum.

Małgorzata Sokalska

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×