Skocz do zawartości
Nerwica.com

[SZCZECIN]


Rekomendowane odpowiedzi

Dr. Jędrzejczak to ogólnie w porządku gość! Przyjmuje w kilku miejscach w Szczecinie. Jeśli chodzi o świadczenie usług nieodpłatnie, chyba przede wszystkim w WOMP-ie na Bolesława Śmiałego. Także w Centrum Psychiatrycznym na Żołnierskiej, ale nie wiem czy nie ogranicza się tam jedynie do osób z problemem alkoholowym. Jako że do tych ostatnich się nie zaliczam, widywałem go głównie we wspomnianym WOMP-ie. Cały kłopot polega jednak tutaj na tym (być może już ta kwestia zdążyła ulec zmianie), że w gabinecie oprócz niego jest też zawsze asystująca mu pielęgniarka. Jest to o tyle niedopracowanym rozwiązaniem, że przyjmuje on również jako seksuolog. Ciężko jest w takich okolicznościach się przed kimś otworzyć, a już w szczególności jeśli ktoś na co dzień ma z takim "otwieraniem się" spore problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

czy ktoś z Was orientuje się, czy, wspomniany kilkakrotnie w tym wątku, dr Maciej Kacperczyk przyjmuje prywatnie? Jeśli tak i ktoś posiada namiary - byłbym wdzięczny za informacje :) Buszując po jednym z portali z rankingami natrafiłem na dużo pozytywnych opinii dot. tego lekarza. Na stronie ZIP'u znalazłem info, że doktor Kacperczyk tam przyjmuje. Jednak gdy tam dziś zadzwoniłem, pani po drugiej stronie słuchawki przekazała mi informację, że doktor aktualnie już tu nie pracuje.

 

BTW szukam dobrego psychoterapeuty w Szczecinie. Jeśli ktoś chciałby się podzielić, to byłbym wdzięczny, lecz pragnę zaznaczyć od razu, że bardziej pomocne byłyby pozytywnie opinie od narzekań i innych różnych wyrazów dezaprobaty. No chyba że jakieś ostrzeżenia, he he. Wiem, że wiele już zostało powiedziane w tym wątku, ale niektóre posty datowane są na kilka lat wstecz i myślę, że mogą być już nieaktualne.

 

Kogo polecacie z ZIP'u?

 

Pozdrawiam,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dr Juraszka i dr Kucharska -Mazur.......namiary w necie

Juraszek? Proszę Cię... Nie słyszałaś o aferze z L-4? Facet robi wszystko na ********

 

 

Jasne ,ze slyszalam.......ale wiem jedno to wspanialy lekarz,prawdziwy lekarz i po prostu czlowiek,do ktorego mozna dzwonic w razie czego lub pisac maila na ktore szybko odpowiada.

S

Dodam ze to jedyny lekarz ,ktory nie zbagatelizowal smsa od kobiety ktora grozila samobojstwem,inni lekarze nie zareagowali,on podjal rozmowe przez sms-uratowal ja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomek00, chodzi Ci o psychiatrę,czy psychologa z ZIP-u?

 

Niestety jestem dopiero na tym etapie, że sam nie wiem, do kogo powinienem się wybrać. Najlepiej chyba, gdyby to był psychiatra, który potrafi zachować się jak psycholog w razie potrzeby i vive versa. Nie wiem. Da się tak? Czy, dajmy na to, z natręctwami myślowymi (nie mówię, że to jest głównym czy jedynym moim problemem) jest w ogóle sens wybierać się do psychologa? Podskórnie czuje, że powinienem skontaktować się z psychiatrą, choć przeraża mnie myśl - jak to wiele razy czytalem gdzieś na forach, w internecie - ze psychiatra "tylko wypisuje leki"... Najlepiej byłoby wybrać się do psychoterapeuty (?), jednej osoby, która poznałaby problem i "prowadziła sprawę"... Ale czy taka moja wizja, osoby która nigdy nie miała do czynienia z leczeniem się u psychologa/psychiatry, nie jest zbyt naiwna? Tego się boję. Będę wdzięczny za każde info.

 

Pozdrawiam,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej... Szukam bezpłatnego/niedrogiego psychologa, poniewaz wizyty sa dla mnie za drogie a potrzebuje pomocy :/

ZIP zaproponował mi wpisanie na liste oczekujacych - okoo 1,5 roku :/

 

 

Mnie ZIP zaproponował podobnie, więc zadzwoniłam dzisiaj na staromłyńską (tel. 91 4893589) i mam termin na za 3 tygodnie (był jeszcze za 2, ale ja nie mogłam). To wersja dla osób pracujących. Korzystając z okazji chciałam podpytać, czy ktoś ma jakieś zdanie na temat Pani Danuty Jaroszewicz, która prowadzi tą psychoterapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahoj załogo! szukam terapeuty w Szczecinie, który poprowadziłby terapię behawioralno-poznawczą nerwicy natręctw. zależy mi na kimś, kto ma doświadczenie w nurcie behawioralnym. psychoanaliza i cały nurt Freud'owski jest tu, w OCD, nieskuteczny. jak i w znacznej większości przypadków swoją drogą. zatem jeśli możecie polecić mi kogoś, czy z NFZ, czy prywatnie, będę dźwięczny. i wdzięczny. i o ogóle :mrgreen: dzięki!

 

-- 07 lip 2012, 11:34 --

 

może w ogóle możecie kogokolwiek polecić? abstrahując już od behawioralnych i poznawczych metod.

 

-- 01 sie 2012, 00:49 --

 

Ludzie ze Szczecina, kobiety i mężczyźni, psy i dzieci !

Chciałem Was zaprosić na coś za co musicie zapłacić. 30zł. To COŚ związane jest z Waszym zdrowiem i moim portfelem. Są to konsultacje żywieniowe połączone z analizą składu ciała. Badamy m.in. % tłuszczu, masy mięśniowej, poziom nawodnienia, wiek metaboliczny, dziennie spalanie kalorii i parę innych. Pomaga to ustalić ew. dietę jeśli chce się schudnąć, przypakować, utrzymać wagę lub oczyścić organizm. Firma, w której pracuję nazywa się Wellness Klub (jakby ktoś chciał sprawdzić) i mieści się przy pl. Batorego, ale nie idźcie tam z ulicy, bo bez mojego, jako doradcy zaproszenia, zapłacicie 119zł :] Udzielamy też porad kosmetycznych, również w cenie 30zł. Jeśli jesteście zainteresowani, piszcie. Możecie też zadzwonić na mój numer:

 

Pozdrawiam,

Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Moje pytanie to także dramatyczny apel o pomoc a dotyczy studiów. Mam tendencję do robienia wszystkiego na ostatnią chwilę i tym razem dałem ciała. Czy jeśli ktoś z Was orientuje się czy jeszcze są wolne miejsca na wydziale humanistycznym to proszę o info. Rekrutacja kończy się 04.09, ale ciężko jest połapać się na stronie. Ewentualnie płatne studia prawnicze albo dowolny kierunek medyczny czy pielęgniarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poszukuję kogoś, kto mógłby mi pomóc (ofc z lekarzy), ale w Szczecinie mieszkam od dwóch lat i nie orientuję się zbytnio kto jest godny zaufania. Jakoś zawsze umiałam sobie poradzić z problemami natury psychicznej, ale ostatnio skaczę na cienkiej linie i ciężko mi (oraz otoczeniu) wytrzymać. Dodam, że wolałabym wizyty indywidualne, mam problem z rozmową ja-ktoś, a co mówiąc otworzenie się przed grupą. NFZ? Dzięki, ale nie, jak mam czekać i zdychać to już wolę wysupłać ostatni grosz. Natura niecierpliwca mi nie pomaga w tym momencie. Dodam jeszcze, że byłoby miło, gdyby taki spec nie zżynał ze mnie po 2 stówy za pół godziny machania głową, bo za tyle to mogę sobie bilet na koncert kupić a pomoc taka sama będzie.

 

Będę wdzięczna za opinie, osobiście zwróciłam uwagę na trzech speców w tej dziedzinie i nie jestem pewna czy mnie tylko obczyszczą z kasy czy będzie to współmierna wymiana. Te trzy nazwiska to dr Kasperczyk, mgr. Orzechowska i pani Krause.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Dlaczego chcesz iść do lekarza? ja kiedyś myślałam też, że muszę do psychiatry, zaliczyłam kilku, trochę rozmawiają, ale głównie przepisują leki albo nie...ale na psychoterapię do psychoterapeuty trzeba. Też kilku zaliczyłam:) nigdy nie udało mi się dokończyć... może w końcu się uda...chcę wrócić do terapeutki u której najdłużej wytrzymałam i wydawała się sensowna, ale na razie nie mam odwagi i motywacji. Małgorzata Kelm 530360261, kurde jej strona zniknęła z netu...nie wiem co to znaczy...na nfz nie masz co liczyć gdziekolwiek..za dużo czekania...

powodzenia

Za mnie też trzymaj kciuki! bo zdaję sobie sprawę że muszę dokończyć w końcu moją terapię bo będę miała spaprane życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że byłoby miło, gdyby taki spec nie zżynał ze mnie po 2 stówy za pół godziny machania głową, bo za tyle to mogę sobie bilet na koncert kupić a pomoc taka sama będzie.

 

Sleepwalker, Masakra , to są bezlitośni ździercy!!! Mogli by Cie leczyć do usranej śmierci ( i modlić się ,żeby Ci sie nie poprawiło),żebys tylko im płacił. Mówie tu o 95% tej formacji.

TYLKO NA NFZ!!! , w ogóle zlikwidował bym to prywatkę w Polsce, albo okreslił sciśle warunki pracy i płacy w tej mglistej branży. A co do efektów psychoterapii to h*j ich wii? Dla mnie wszystko oprócz behawioralnej to wielkie sranie po---ścianie i tylko tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że byłoby miło, gdyby taki spec nie zżynał ze mnie po 2 stówy za pół godziny machania głową, bo za tyle to mogę sobie bilet na koncert kupić a pomoc taka sama będzie.

 

Sleepwalker, Masakra , to są bezlitośni ździercy!!! Mogli by Cie leczyć do usranej śmierci ( i modlić się ,żeby Ci sie nie poprawiło),żebys tylko im płacił. Mówie tu o 95% tej formacji.

TYLKO NA NFZ!!! , w ogóle zlikwidował bym to prywatkę w Polsce, albo okreslił sciśle warunki pracy i płacy w tej mglistej branży. A co do efektów psychoterapii to h*j ich wii? Dla mnie wszystko oprócz behawioralnej to wielkie sranie po---ścianie i tylko tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że byłoby miło, gdyby taki spec nie zżynał ze mnie po 2 stówy za pół godziny machania głową, bo za tyle to mogę sobie bilet na koncert kupić a pomoc taka sama będzie.

 

Sleepwalker, Masakra , to są bezlitośni ździercy!!! Mogli by Cie leczyć do usranej śmierci ( i modlić się ,żeby Ci sie nie poprawiło),żebys tylko im płacił. Mówie tu o 95% tej formacji.

TYLKO NA NFZ!!! , w ogóle zlikwidował bym to prywatkę w Polsce, albo okreslił sciśle warunki pracy i płacy w tej mglistej branży. A co do efektów psychoterapii to h*j ich wii? Dla mnie wszystko oprócz behawioralnej to wielkie sranie po---ścianie i tylko tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sama chciałam iść na psychologię i bardzo przeżywałam to, że się nie dostałam. Ale gdy sama pochodziłam na psychoterapię, to przestałam żałować. Wcale nie odczuwałam, że osoba naprzeciwko mnie ma większą wiedzę czy potrafi pomóc. Czasami sama terapeutka była zdziwiona tym ile wiem, moimi interpretacjami. A ja przeczytałam zaledwie kilka książek wykopanych z biblioteki i wcale nie jakiś naukowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sama chciałam iść na psychologię i bardzo przeżywałam to, że się nie dostałam. Ale gdy sama pochodziłam na psychoterapię, to przestałam żałować. Wcale nie odczuwałam, że osoba naprzeciwko mnie ma większą wiedzę czy potrafi pomóc. Czasami sama terapeutka była zdziwiona tym ile wiem, moimi interpretacjami. A ja przeczytałam zaledwie kilka książek wykopanych z biblioteki i wcale nie jakiś naukowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×