Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku niestety pójdę na łatwiznę i będzie masówka: wesołych świąt wszystkim, smacznego karpia, pachnącej choinki i sianka pod stołem, wspólnego kolędowania, łamania się opłatkiem, wieczerzy w rodzinnym gronie, w sympatycznej, życzliwej atmosferze etcetera etcetera

 

P.S. Kur... czaki, śnieg pada. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LAT48, w takim razie musiałabym przestać chodzić do kościoła, szkoły, nie jeździć sama do miasta, zamknąć w pokoju, schować się pod kocem i udawać, że mnie nie ma. Fascynujące..

 

Jestem z tych co robi wszystko na przekór, będę stawiać czoła do usranej śmierci!

 

Bellatrix, matrwić się nie martwię, większość i tak wie coś tam, ataki w szkole też mi się trafiły dwa razy, ludzie w większości Ci sami. Sama ze sobą się jakoś dziko czuję. Tym bardziej, że schola okraszona jest jakimś stresem, a mnie często pakują w jakieś solówki "bo ona łumie". Nie powiem, bo uwielbiam ale nie zawsze mam ochotę. Tym bardziej z próbami różnie a ja się stresuje jak nie jestem douczona.

 

-- 08 kwi 2012, 11:33 --

 

o tyle dobrze, że prawie nikt, a nikt z tych bliższych nie ma do mnie żadnych uprzedzeń. nawet jeśli mają to nieźle to ukrywają bo strzegą mnie jak swego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wesolych-swiat-zyczy-mikolaj.gif

no ale których wesołych świąt życzysz, bo sądząc z obrazka to Wesołych Świąt Bożego Narodzenia ;):D:D:D , to trochę nie na czasie :D:D:D

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie jest śnieg za oknem, więc wybrałam takie życzenia :P

Pod moim postem Mad życzył smacznego karpia, a na to już nie zwróciłeś uwagi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, Bellatrix, troszki paranoja, ja dziś byłam święcie przekonana, że laska lampi jak śpiewam, a ona po prostu tak głowę skierowała i sama śpiewała jak zahipnotyzowana. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, tym bardziej, że jej nie lubię. XDXD

Sporej części ludzi nie lubię. Jest taki animator, ministrant i sam 'buk' wie co. I zawsze śmieję się z miny katechetki - organistki, jak jej mówie, że żeby mi tylko na ten chór wlazł to go zrzucę. XDXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×