Skocz do zawartości
Nerwica.com

Roślinki ( i kaktusy też..) ;)


kings

Rekomendowane odpowiedzi

Extra :D W kwiaciarni mamy kilkanaście storczyków i do tej pory ponoć ani jeden nie chciał się tak rozmnozyć. Zapewne Wasz ma bdb warunki albo jakaś inna odmiana. To dość specyficzna roślina..Dopiero zgłębiam jej zagadnienie ;) Ten odrost kwalifikuje się już do odcięcia i zasadzenia (nie w zwykłej ziemi - specjalnej do storczyków i w przezroczystej, ciasnej doniczce) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie w zwykłej ziemi - specjalnej do storczyków i w przezroczystej, ciasnej doniczce

nie no jasne że tak :D w zwykłej ziemi i nieprzezroczystej doniczce by się biedaczek tylko zmarnował ;)

 

Jeżeli chodzi o odmianę, to masz kilka postów wcześniej tego storczyka kwitnącego. Może poznasz po kwiecie, co to za odmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Chce się pokazać z moimi kwiatuszko-kaktusami (druga próba dodania załączników - dawno mnie tutaj nie było więc już nie wiem jak się poruszać?? No nie!)

 

Pozdrowionka dla wszystkich bywalców-tubylców forum.

 

 

Nie widzę ich :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ok 20. kaktusów. Kilka dni temu je przesadzałam do nowych doniczek, kóre kupiłam rok temu :roll: Jakoś się nie mogłam do tego zmusić. Lubię zajmować się kaktusami, jak są małe. Patrzeć, jak rosną :smile: Miałam takie, które hodowałam przez jakieś 2 lata. Miały "dzieciaczki", więc "dzieciaczki" zabrałam i przesadziłam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kocham hoję. to jest piękne pnącze, które wygląda jakby było zrobione z plastiku i ma piekne kwiaty, które też wyglądają jakby były z plastiku :) a kiedy kwitnie, wydziela przepiękny, słodki zapach... a poza tym hoja lubi moje północno wschodnie okno i rośnie u mnie od dwóch lat, znosi moje zapominalstwo jeśli chodzi o podlewanie i powoli rozrasta się na cały parapet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×