Skocz do zawartości
Nerwica.com

Roślinki ( i kaktusy też..) ;)


kings

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Atka na pewno wygląda świetnie a ten jeden listek jest Twoim ulubionym. Ni musisz się martwić, że pozostałe urazisz. A właśnie najwięcej satysfakcji dają nam kwiaty wyhodowanego od ziarenka przez nas samych są naszymi podopiecznymi, a trudno o nie dbać bo w przeciwieństwie do zwierząt nie wydają żadnych dźwięków, tzn wydają, ale niesłyszalne dla ludzkiego ucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: ty lepiej teściowej nie dawaj kwiatka bo to szczyt sadyzmu... jak coś to ja nic nie powiedziałem :P PS. łodygi naprawdę fajne :D

 

i twoje kwiatuszki Atrusia też :D

 

A to znów grudniaczek (foto z dzisiaj):

kw2.jpg

zbuntował się i nie kwitnie świntuch jeden, tylko 1 kwiatka ma :P

...i otoczenie grudniaczka:

kw1.jpg

...i hoja w drugim pokoju (chyba hoja bo nie pamiętam do końca :P ):

kw3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoja fajna.. :smile: (ta ostatnia) U mnie niestety nie rośnie.. Skrzydłokwiat (ten kwitnący na biało) też niczego sobie skoro kwitnie ;) A ten cały "grudniaczek" to jak ma kwitnąć skoro luty jest..? :twisted:

 

U mnie paprocie zawsze umierają.. :? Klimat im nie służy ;) Za to draceny mam spore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wrzuć fotkę dracenek jak możesz :D

 

Co do paproci, akurat u mnie klimat im służy, bo mieszkam na parterze i okna są tak ustawione, że intensywne światło słoneczne kończy się około 12 i potem już tylko lekkie światło, a paprocie lubią półmrok (tak myślę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ani razu cholera jedna nie zakwitła

Musisz więcej z cholerą rozmawiać. No i żeby nie usłyszała ze tak na nią mówisz. :)

 

Teraz ja. Wklejam moją roślinkę. Nie rośnie w domu bo - wiecie szajbnięty kot wszystko niszczy. to taki krzew. hmm żyje tylko dlatego że moja mama koło niego biega. Ale jakby nie było krzew jest mój ;) Mam nadzieję że przetrwa zimę jakoś. :?

 

hibiscus-ma%B3e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×