Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, zastanów się czy je potrzebujesz. Jeśli tak to uważam, że powinnaś kupić. Oszczędzisz w następnych miesiącach, a butów może już nie być.

 

 

Ja mam inny dylemat. Psychiatra zmienił mi lek z Citabaxu na Asentrę i na razie czuje się mega rozbita. Zastanawiam się kiedy to minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., oja, masz targowisko! :(

 

-- 27 mar 2012, 11:49 --

 

L.E., wlasnie szukam na oficjalnej stronie ;) sliczne moze nie sa, ale wygladaja praktycznie... Gorzej, ze to CCC, raczej nie slyszalam dobrych opinii na temat wyrobow z tego sklepu... Ale jak juz mowilam - ciezko mi takie znalezc :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, też słyszałam dużo negatywnych opinii o CCC, ale sama nigdy problemów nie miałam. A nie kupowałam zwykle tych drogich, tylko takie zwykłe i poza ścieraniem fleków nic nigdy złego się z nimi nie działo.

A poza targowiskiem mam jeszcze chińskie centrum handlowe :D

Mad_Scientist, cześć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, też słyszałam dużo negatywnych opinii o CCC, ale sama nigdy problemów nie miałam. A nie kupowałam zwykle tych drogich, tylko takie zwykłe i poza ścieraniem fleków nic nigdy złego się z nimi nie działo.

A poza targowiskiem mam jeszcze chińskie centrum handlowe :D

Oja, chyba wpadnę do Ciebie na zakupy! :mrgreen:

 

Jeszcze kwestia rozumienia pojęcia "drogie" - dla mnie to już takie za 70zł :roll:

 

-- 27 mar 2012, 12:01 --

 

Kiya, kup, kobiet potrzebuje butów bardziej niż oszczędności :mrgreen: . ja mam kilka par z CCC i sobie chwale ;)

Pocieszyłaś mnie tym postem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, 70 czy nie 70, zawsze warto kupić coś porządniejszego, żeby się nie rozsypało po kilku założeniach ;)

Jeśli ich potrzebujesz to nie miej wyrzutów, że za dużo wydasz czy coś. Potrzebujesz to potrzebujesz, amen ;)

 

Cześć ladywind ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., sandałki made in china za jakies 20-30 zł, zakupione z 10 lat temu lat mam do dzis, a wiele ze mną już przeszly :mrgreen: Natomiast glany od Steela rozypały się po dwóch. Więc cena nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem jakości, najwyżej drobna sugestią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, też coś w tym jest. Z drugiej strony - 6 lat temu się szarpnęłam na zimowe buty za 200 zł i do teraz dorobiły się tylko małego zadrapania noska, a reszta się dzielnie trzyma :D

Super :D A 200zł za porządne zimowe buty to i tak jest bardzo mało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan majster od drzwi miał być na 12 i jeszcze go nie ma. Bez sensu :(

I nic nie robię, tylko siedzę taka przyczajona :?

 

-- 27 mar 2012, 11:43 --

 

Był pan i poszedł. Stwierdził, że moje ościeżnice są tak krzywe, że musi przyjechać ze specjalnym sprzętem do stwierdzenia, jak bardzo są krzywe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, Hej. u mnie pora obiadowa się szykuje. Dziś zrobię jajka faszerowane makrelą- wiem, że takie średnio obiadowe, ale mam wielką ochotę.

A co u Ciebie?

 

-- 27 mar 2012, 12:31 --

 

Bellatrix, no muzyczka zawsze powodowała szybsze bicie serca i wzrost ciśnienia :hide:

Ja mam ciągle przed oczami fragment gdy Agentka Scully otworzyła lodówkę, a tam były ręce, stopy i inne części ciała w słoikach :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×