Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

heh alicja po tobie bym sie tego nie spodziewal :P wiec plany sa zeby cos tam wypic wiec plaza ? jezeli komus bedzie naprawde ciezko to moge przekimac byle nie zostawil swojej zawartosci brzuszka u mnie w pokoju :roll:

bary i kluby raczej odpadaja ze wzgledu na koszta wiec mysle ze plaza to dobry pomysl aaaaa i soliczek nie ma ale moze byc HORROR !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę podziękować kolejnej osobie za kompletne zlanie mojego pomysłu.

 

-- 23 mar 2012, 06:20 --

 

Ile razy mam powtarzać, że myślałem o kinie jako przerywniku a nie głównym punkcie imprezy.

 

-- 23 mar 2012, 06:26 --

 

W każdym razie ostateczną decyzję będzie można podjąć na miejscu, w zależności od temperatury i innych okoliczności. W razie czego miejsca zarezerowane mam.

 

-- 23 mar 2012, 08:35 --

 

Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. Nie wiem jednak jak z obłożeniem knajp w Sopocie po 22-23 i z cenami. Marcinx66, w kontekście plaży to lepsza byłaby wcześniejsza pora, nawet tak piękny marzec jest tylko marcem, chociaz wiem, że Ty gorący chłopak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję się spotkać i zobaczyć co się dziać będzie! Na plażę to chyba jeszcze troszkę za zimko... jeśli o mnie chodzi to możemy biesiadować wszędzie, nie będę marudzić, na kino raczej się nie piszę ze względu na czas, i skoro fantastyka to nawet nie lubię, ale to nie jest nawet takie ważne, w każdym razie... do zobaczenia jutro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×