Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Vett, właśnie, taki spray to zniknie i z glowy, dosłownie :mrgreen: też bym się machnęła, na różowo :D ja kiedyś zaufałam mojej siostrze i pozwoliłam jej obciąć mi włosy... TO dopiero była decyzja nie do wrócenia :hide:

 

a żeby nie offtopować to pojęczę, że miałam chwilową wenę na naukę, ale to było kilka godzin temu i jakoś tak niezbyt mi się chce. iw ogóle spojrzałam na kalendarz i masakra, czas płynie za szybkooo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć czego nie nawidzisz niespania, hihi ja tez i z nudów przed chwilą na zalukja pl . prejrzałam film o znamiennym tytule Osmiorekin,

chała jakich mało, marynarka wojenna robi krzyżówkę rekina z ośmiornicą, i wypuszcza do oceanu, ale rekin się wymyka spod kontroli i w ogóle jest świetny, widać jak taki grzbiet rekina krąży w wodzie :D , tę płetwę co wystaje z wody już od tego chce się śmiać a za chwile wychodzą takie macki a na końcu wpływa do zatoki i prawie na brzeg wychodzi na tych mackach a z przodu morda rekina z takimi zębami a z tyłu ogromna ośmiornica, na doły dobra rozrywka heh tylko na poważnie tego nie traktować już sam tytuł mnie rozwalił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×