Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

mam jutro straszny dzień na uczelni. i to zaczynający się o 8 i kończący o 20. a we czwartek na 7.30 mam się stawić! jezus. na samą myśl czuję się niezmiernie wykończona........ a na domiar złego czuję się tak strasznie gruba, tłusta i obrzydliwa, z każdym dniem coraz bardziej, nawet mi się gorzej oddycha przez to ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E.,

moze jestes zby skrajna albo reagujesz duzą agreją i upartoscia, ze ktoś Ci nie bedzie rozkazywał albo po prostu nie walczysz o swoje zdanie i ustepujesz i później jesteś sfrustrowana z tego powodu, czasem warto poćwiczyć asertywność, i spokojnie powiedzieć komuś ze nie masz na to czy tamto ochoty i masz nadzieję, że Cię zrozumie albo pójde na kompromis ustąpie w tym ,ale Ty ustap w tym, to sie nazywa dojdzałosć ;) , postawy skrajne budzą niezadowolenie otoczenia i frustracje w nas samych

 

mnie sie znowu płakać chce i tesknie bardzo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, pewnie masz rację. Ja próbuję być asertywna, ale mam wtedy wrażenie, że i tak ktoś się na mnie może rzucić. Bardzo unikam konfliktów, bo się ich boję, ale wiem, że czasem się nie da inaczej.

Już mi lepiej, ale nadal mi się chce papierosa :(

 

carmen1988, nie jesteś pomylona ani żałosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E.,

bo pewnie rzadko próbujesz być i jak sie tak zachowujesz to czujesz sie dziwnie bo to uczucie jeśt Ci obce, pozatym mozna czuć pewien dyskomfort jak mowi sie coś a widac ze komuś sie to do konca nie podoba,,ale w pewien sposób lepsze to niz, kłotnia lub zupełne ustapienie,,też czasem ustepuje dla świętego spokoju i poźniej mam wyrzut ze tak zrobiłam

trzymaj sie z tym niepaleniem , w końcu poczujesz się lepiej i organizm nie bedzie już tak domagał nikotyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×