Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

bo głupio zawsze wychodzi, bo źle planuję naukę, choć myślę strategicznie, zawalam wszystko po kolei, nie osiągając nic w zamian i tak strasznie brakuje mi czasu. jestem na 3 roku, mam teraz ostatnią sesję i sprawa mi się poważnie rypie, bo jak nie zaliczę to w najgorszym razie repeta i ta mysl od miesiąca nie daje mi żyć. a ćwiczenia - biopreparaty... dla mnie chyba nie do ogarnięcia, bo siedzę nad tym po raz setny i wiem, że wiem coraz mniej za każdym razem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, ja też zawsze źle planuję naukę i zawsze brakuje mi tego jednego dnia.

To takie złudzenie, że wiesz mniej. Jednak jak się trochę siedzi w jakimś temacie to ta wiedza nawet mimochodem sama wchodzi.

Każdy ma czasem takie kryzysy. No dobra, prawie każdy.

Ja po drugim semestrze miałam taką jazdę, że pierwszego dnia sesji nie miałam nawet połowy ćwiczeń zaliczonych.

Ale nie ma takiej czarnej d*py z której nie da się wyjść.

Naucz się ile dasz radę i skup się na tym, co umiesz a nie czego nie umiesz ;)

Ja się zawsze pocieszam tak "I co z tego, że nie umiem połowy materiału. Umiem drugą połowę" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, ja też zawsze źle planuję naukę i zawsze brakuje mi tego jednego dnia.

To takie złudzenie, że wiesz mniej. Jednak jak się trochę siedzi w jakimś temacie to ta wiedza nawet mimochodem sama wchodzi.

Każdy ma czasem takie kryzysy. No dobra, prawie każdy.

Ja po drugim semestrze miałam taką jazdę, że pierwszego dnia sesji nie miałam nawet połowy ćwiczeń zaliczonych.

Ale nie ma takiej czarnej d*py z której nie da się wyjść.

Naucz się ile dasz radę i skup się na tym, co umiesz a nie czego nie umiesz ;)

Ja się zawsze pocieszam tak "I co z tego, że nie umiem połowy materiału. Umiem drugą połowę" :D

dobre z tą połową materiału, aż się uśmiechnęłam ;) tylko jeszcze trzeba mieć szczęście, żeby akurat tą drugą połową zabłysnąć ;)

może podziała magia walentynek i się dr nad nami trochę zlituje :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie byłam w stanie dziś wstać i prawie zaspałam. śnił mi się zmutowany nosorożec chodzący po moim osiedlu. i jakiś potworny pojazd. mój mózg umarł. albo schował się, najwyraźniej ninjowskie zdolności ma opanowane lepiej ode mnie samej. znów zawaliłam. znów się tam prawie popłakałam. przyszły wyniki. i czuję się w związku z tym zupełnie nijak, może wieczorem zacznę wyć, albo później, ale teraz jestem tak do bólu pusta, że jeszcze bardziej mi się żal. próbuję tę pustkę wypełnić czekoladą i rogalikami z czekoladą, ale to też nic raczej nie da. nie mam już siły i nie wiem, co mam teraz począć. nie wiem, nie wiem, nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-nie wiem czy wstać, czy żyć...czy mam swój sens, by istnieć na cholernym świecie,,,..cholernym dla mnie, nie potrafie ogarnąć tego świata za nic i nie wiem o co kaman ....życie bardzo boli, tłamsi, ściska, rani..."czy mnie tak bardzo?" bo nie znam zasad współżycia z nim, w nim tym " byciem" .....nie umiem współgrać z resztą ludzkości...nie rozróżniam już co dobre, co złe ..?:) co dla mnie, czarne, a białe....pogubiłam się totalnie, nie znam siebie/// :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje że nie chce tak żyć,że potrzebuje zmian.Ale nie umiem się zmienić,wszystkie moje zmiany spełzły na niczym.Całe życie próbuje się zmienić i nie wyszło mi chyba ani razu.Ciężko mi być kim jestem,a nie mam pomysłu i może też odwagi,żeby coś zrobić ze sobą.Znowu pójde spać wcześnie,żeby mieć mniej czasu na myślenie.Tak mi przykro,że zawaliłem te studia dwa lata temu,dziś pewnie byłbym kimś innym,znacznie szczęśliwszym gdybym tego nie zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×