Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa której objawy nasilają się w domu


SPANISH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Za każdym razem kiedy jestem w domu nasilają się moje objawy nerwicy. Puls wzrasta, niepokój, ból serca, kołotania...itd (Wszyscy wiemy o co chodzi)

Dodatkowo w domu jestem strasznie płaczliwa. Przypadkiem całkiem odkryłam (pojechałam na kilka dni do rodziców) że tam nerwica mi całkowicie przechodzi.

Ostatnio byłam tam tydzień... aż odstawiłam lek obniżający puls, bo nie miałam potrzeby go zażywać. Żadnych bóli, żadnych kołotań, puls 60, śmiałam się, byłam wesoła

i po prostu zdrowa! Wystarczyło, że wróciłam do domu i wszystko wróciło. I dodatkowo własnie płaczę jak głupia, całe dnie, bez żadnej konkretnej przyczyny.

A nie mieszkam sama. Dziwne... czy ktoś z was miał coś podobnego????

 

Co to oznacza?

Czy powinnam się do rodziców przeprowadzić? @-@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę intuicyjnie, gdzieś tkwi jakiś problem, który powoduje u Ciebie skok napięcia, gdy jesteś w domu. A co konkretnie, sama musisz sobie odpowiedzieć. Ja miałem coś podobnego pod koniec sesji, dzień ok, wystarczyło tylko, że otworzyłem książkę i bam - niepokój, pot, kołatanie serca, mdłości, itd. Dziwi mnie tylko, że mimo to, dałem radę bez żadnych problemów wszystko całkiem przyzwoicie pozdawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×