Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

kropka1905, 3maj się, mam nadzieję iż ci się ułoży.....

 

Cholera... teraz sam już nie wiem... czy może iść do jakiegoś psychologa czy też psychiatry...czy może szukać kogoś z kim bym mógł po prostu porozmawiać co we mnie siedzi.

 

Może czas przyznać że, faktycznie mam ze sobą problem i nie poradzę sobie z tym..?

 

co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co mam zrobic??leczyc sie lecze biore leki szpitala sie boje bo mam ku temu swoje powody gdybys tyle razy w nich lerzala tez bys miala dosc ;( Jutro ma psycholog mam nadzieje ze bede tak samo szczera jak z wami a teraz jecze bo nei chcialabym miec nowych blizn

 

bylam w szpitalu nie raz i zyje

 

sluchaj, moze sobie wydrukuj te posty ktore tu dzisiaj pisalas

bo pewnie powiedziec bedzie Ci ciezko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, jeśli masz możliwość, udaj się do psychologa. Choćby po, by zdiagnozowano Twoje problemy...

Wiesz, że w ramach NFZ/bezpłatnie/ musisz mieć skierowanie od lekarza rodzinnego, natomiast do psychiatry nie potrzeba skierowania. W necie trzeba poszukać psychiatrów i psychologów w Zakładach Opieki Zdrowotnej /państwowych/ ale też ci specjaliści przyjmują w prywatnych klinikach w ramach NFZ. Najlepiej wpisać psycholog, czy psychiatra NFZ w .....nazwa miejscowości. W Warszawie np. jest kilka takich ośrodków, ale i w innych miejscowościach także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurwa, na co mnie to bylo, mialam juz spac, a zaczelam szukac starych fotek ze znajomymi bo poprosili, a trafilam na maile od Mamy, ktore do mnie pisala jak bylam w UK

powyłam się.... no to na pewno będę dobrze spać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moja siostra wykorzystała fakt, że kiedyś powiedziałem jej w tajemnicy, że chodzę na terapię. Powiedziała, że mam urojenia i muszę się leczyć... Tylko zwróciłem jej uwagę, żeby nie podnosiła tonu na matkę. Nienawidzę jej!! Jest śliska i fałszywa !!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse,

Ech, to cholernie smutne iż ludzie (najbliżsi) nie potrafią okazać, może nawet nie wsparcia a zrozumienia....

 

Moja rodzina nic nie wie że coś ze mną nie tak (wciąż nie jestem pewien czy to faktycznie jakaś choroba czy cholernie mocna autosugestia albo coś w ten deseń)

 

trzymaj się! Jeśli rodzina ci nie pomaga to może chociaż tu możemy cię jakoś wesprzeć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzęsę się z zimna i z wściekłości, co za pierdolony człowiek, męska szowinistyczna świnia :evil: i oczywiście ja jestem ta zła, bo MIAŁAM CZELNOSĆ powiedzieć żeby posprzątał mieszkanie. dupek. jak można chcieć spędzić życie z kimś takim, nie-po-ję-te. no ale oczywiście to ja jestem ta zła i zaraz będę płakać, że jestem takim podłym człowiekiem. nienawidzę ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, znam takie typy..mój ex tak mnie nękał, non stop...myślałam, że się wykończę. Był to okres największego "rozkwitu" mojej nerwicy...koszmar :!::!:

 

Dopiero śmiertelna choroba, z którą udało mi się "wygrać", otworzyła mi oczy i rozwiodłam się..teraz mam nowe, spokojne życie, ale nerwica lubi się przypominać, niestety.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kropka1905, potrzebujesz pomocy to bez wątpienia :-|

Moja mama też nie chciała mi pozwolić iść pierwszy raz do lekarza,ale ktoś się za mną wstawił.Może jest ktoś w Twoim otoczeniu kto mógłby wpłynąć na Twoją mamę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×