Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


kpi_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Jestem nowym użytkownikiem forum psychologicznego.

Interesuje się psychologią ,kinem (w szczególności uwielbiam Woody Allen'a), rozwiązwaniem problemów,nowymi rozwiązaniami w świecie IT,rozwiązaniami w świecie przyrody,zachowaniami ludzi,zwierząt i roślin,muzyką,piłką nożną,siatkówką,kajakarstwem(także czynnie :)

 

Zapraszam do rozmów na forum ciekawych ludzi i na filmwebie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ja dopiero pisałem ostatnio do psychologów żeby zaczęli się już rejestrować,stąd tak ich mało.Zresztą serwis to novum w Polsce ,ale i chyba na świecie ,bo nikt nie zrobił allegro usług face to face.ZANIM to rozbujam to minie szmat czasu :why:

 

Dzięki za miłe słowa.Cały portal sam zaprojektowałem.Ciesze się ,że się podoba.

 

Z racji modelu portalu (serwis aukcyjny dla usług) jest podobny do allegro,tylko że na kpi wystawia się nie przedmioty ,a porady czy różne korepetycje.

 

Oczywiście jeszcze wymaga zmian ,ale cały czas pracuje nad nim :) Ułatwiam maksymalnie wszystko co się da w szczególności teraz mam na tapecie dział dla psychologów ,seksuologów,psychoterapeutów oraz prawników

Możesz też o nim przeczytać w Wyborczej(jeśli dobrze pamiętam to artykuł z września ubiegłego roku).

Pzdr i jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.To dla mnie mega ważne ,bo wiem że w dobrym kierunku to wszystko idzie.

 

Ps.Ceny ustalają sami użytkownicy tak jak na allegro ,ja nie mam na to wpływu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×