Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam i pozdrawiam


enzzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam,

Chce zrozumieć i pomóc mojej dziewczynie, kompletnie nie mam pojęcia w jakim dziale mam szukać informacji na temat problemow które dręczą moją dziewczynę i jak jej pomóc. Opiszę jeden z ostatnich "przypadków". Byliśmy na imprezie sylwestrowej zabrała ze sobą swój dowód osobisty, mój oraz kartę kredytową... zrobiła zdjęcie tych dokumentów.... w nowy rok sprawdziła czy ma owe dokumenty i były. Ale mimo to miała wrażenie że zostawiła je w mieszkaniu w którym byliśmy na spotkaniu. Może bardziej dziwny przyklad. Kiedy w święta wyjezdzała ode mnie omijała moich znajomych którzy wracali do domu, po 10 minutach wróciła do mnie bo jej się wydawało że potrąciła dziecko moich znajomych, choć nic takiego się nie stało..... przez cała noc nie spala tylko myślała że to się stało naprawdę. Rano zadzwoniłem do owych znajomych... żeby jej uzmysłowić że wszystko jest oki i nic nikomu nie zrobiła. Ale mimo to wciąż pytała czy z Klaudi nic się nie stało.

Proszę o pokierowanie mnie na odpowiednie "tory" gdzie mogę zrozumieć co jej jest i jak mogę jej pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×