Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kłotnia z 129 przeniosła się na 130 stronę hihi

nextMatii,

Ja tez się tak czuje, jakby sama nie wiem jak to okreslić, ale tak własnie do niczego zmęczona i niewyspana, to z naszej ławeczki pod fioletowym niebem i przy kwitnących wisniach dzisiaj nici, ale moze jak przestanie po nas walec jeździć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173,

no trochę uważam,że przesadził jak kazał mi sie w łeb puknąc, :why: , tez mi rada phi,

ja byłam bardziej ukulturalniona uwazam i mu nie kazałam, sama sie śmieje z tego :mrgreen:

 

-- 14 gru 2011, 00:38 --

 

nextMatii,

W kazdym bądź razie zauroczył mnie ten Twój awatar, walce też sie psują przeciez, to czekamy az walec sie popsuje ;) , kiedyś pisałam na forum kawał o walcu jak nie czytałeś to moge jeszcze raz napisać chociaz to czarny humor jest, ale my chyba w nastrojach na czarny humor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii,

Widze za masz kiepskie samopoczucie na pewno od wczoraj w nocy, nie umknęło to mojej uwagi, ja mam straszne huśtawki nastrojów, dzisiaj juz byłam w podłym nastroju teraz jest trochę lepiej, mam nadzieje,z e moze moj lepszy nastrój udzieli sie tobie.

Chodź posiedzimy na łąwce w piekny dzień z kwitnącymi wiśniami nad głowa i nie myślmy o niczym, tylko chłońmy piekno. Może Ci sie polepszy pod fioletowym niebem beztroski.

Kiya,

Dałam linka do watku nie to inny watek, zobacz sobie , jest link wyżej ;) .

 

-- 14 gru 2011, 01:06 --

 

nextMatii,

Dobranoc, moze się w końcu wyspisz Noopuś i poczujesz sie lepiej, mi sie wydaje ,ze to z braku poczucia bezpieczeństwa i troski moga byc te Twoje kłopoty ze snem, ale to tak tylko sobie pomyślałam.

Jak Ty to mówisz zawsze śpij słodko Tahelka to ja Ci powiem śpij słodko Matii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, myślałam,ze moze po prostu kojarzysz z forum ten kawał.

Paani w szkole mowi do Jasia:

- Jasiu przyjdź jutro z mama do szkoły, to nie mozliwe,

- dlaczego,

- ponieważ mama nie zyje,

-oj biedny to przyjdź z tata to tęż niemozliwe tez nie zyje,

-co się stało?,

-przejechał ich walec

- To przyjdź z kimś innym dziadkiem, babcią, ciocią wujekiem, ale to tez niemozliwe wszyscy nie zyją,

- a co sie stało?,

-ich też przejechał walec!

-biedne dziecko co ty teraz będziesz robił, żal mi Ciebie,

-jak to co będe dalej jeździł walcem

dla Ciebie Kiya specjalnie i dla Matiego na poprawę moze humorku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×