Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

wydedukowała...nie wydedukowała...po prostu pytam osobe inteligentna o, więc.......

 

:mrgreen:

moze Pan Sabaidee cos wie na ten temat, albo inni mezczyzni...

 

MAM ODPOWIEDZ...param....param... faceci sa dziwni ;)

 

-- 14 gru 2011, 23:40 --

 

dune hello martwiłam sie o Ciebie

petruszka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, nareszcie jestes, strasznie mi cie brakowało, twoj avatar mnie uspokaja i pozwala odpłynac...

hej wszystkim :))

 

-- 14 gru 2011, 23:44 --

 

o boze..ten mnie przeraza....co sie dzieje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, półtorej godziny ona wszystko opowiadała, teraz od pół godziny siedzi tam właściciel, a współlokator czeka na swoją kolej i do niczego się nie przyznaje... Więc siostra zaczęła podejrzewać, że może jest chora psychicznie i po prostu sama wszystko wyniosła, nie pamięta o tym, a teraz niszczy życie niewinnemu miłemu chłopcu... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, nasza matka ma prawdopodobnie schizofrenię paranoidalną (mówię "prawdopodobnie" tylko dlatego, że nie ma na ten temat oficjalnego oświadczenia, poza tym wszystko się zgadza), więc naoglądałyśmy się w życiu podobnych zachowań i tylko czekamy aż lekarze na świecie stwierdzą, że owszem - schizofrenia jest dziedziczna.

 

I pewnie, że ma zaburzenia, cała moja rodzina ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, cały problem z takimi zanikami świadomości jest taki, że... nie wiesz o nich. Jeżeli ktoś nie zauważy i nie powie Ci, że coś jest nie tak, to żyjesz w nieświadomości... (wybacz, że tak za dnia ;) )

 

A zanim to się skończy, to minie jeszcze trochę czasu... Siostra wróciła z komisariatu w środku nocy, posiedziałam z nią, jakąś godzinę później współlokator... I na razie to tyle... Policja i tak ma związane ręce (niewinny, dopóki nie udowodnisz winy, a dowodów nie ma)

 

Wiolu, dziękuję Ci bardzo za okazane zainteresowanie i wsparcie :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×