Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Midas,

wiem,że to naukowo udowodnione ,ze człowiek jest jakby po wypicu, ale instruktor na pedały swoje ,ja też mam teraz rozlegulowany tryb,ale wolę juz tak jak ty iz najpierw niespanie z 3 tygodnie apóxniej spanie cały czas bo to uniemozliwa funkcjonowanie a tak tu trochę pospisz z godzine później 2 , i jakos da sie zyć, chociaz rozregulowany tryb dobowy nie ejst niczym fajnym, ja moze teraz spróbuje sie przespac ze 3 godziny, zobaczę czy sie uda

 

-- 13 gru 2011, 05:35 --

 

Midas,

nie dosc ,ze blondynka to jeszcze jakies inne jazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, trzymaj się tam :!:

tahela, cóż mogę Ci tylko życzyć powrotu do zdrowia, czyli naregulowania faz snu.

Ja natomiast od nowego roku dopiero postanawiam sobie kilka różnych rzeczy i wtedy się nareguluje

 

petruszka30, że niby, który :?::mrgreen: Jeśli o mnie mowa to idę zaraz na kawę

petruszka30, btw to Ty chyba nie jestes nocnym darkiem ściemniaro tylko mieszkasz w NY i masz teraz wieczór :idea::?:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cześc wam, no i sie pokłóciałm w innym watku nawet nie o temat wątku tylko o to, że nazwałam kogoś R...coś tam i poczuł sie dotknięty. Najgłupsza kłótnia nawet inernetowa w moim życiu chyba, ech, ale nie tak łatwo z emna wygrac na słowa :mrgreen: i logiczne uzasadnienia. ;) .

Pije herbatke piramidke i sie próbuje relaksować :105: .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×