Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya, eh Kiya, mnie też, dlatego się cieszę. Nie musiałam za nią płacic. :twisted:

wenedonga, kto śpi, mama? Dobrze, że dajesz ujście emocjom. Ale spróbuj to poukładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, parapapa ajm lowi nit?

 

wenedonga, staraj się nie wracać do domu jeżeli masz przez to aż tak cierpieć.

 

Ja moją matkę znoszę, póki co. Może denerwuje mnie jej nierozgarnięcie, przez które jestem jaka jestem. Ale matka to w końcu matka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Nie nie, śpię u niej właśnie w wolny weekend. Wiesz... odwiedzić kochanych rodziców, spędzić miło trochę czasu bo tak mało mnie mają, w tygodniu i co drugi weekend studiuję. Przyjeżdżam i .... pfff pęka bańka mydlana:/ Miłe rodzinne spotkanie brzmi jak utopia:| Nawet nie wymagam czułości, żeby chociaż neutralnie było ale nie da się, musi być gorąco, inaczej nie czułabym się "jak u mamy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wenedonga, mnie psychiatra powiedział, że jeżeli matka sprawia, że czuję się, jak czuję, to pieprzyc poczucie obowiązku - nie widywać się z nią (może nie użył tych dokładnie słów). Może chociaż zamiast przyjeżdzac na cały weekend, wpadnij tylko na obiad, przywieź deserek, pouśmiechajcie się chwilę do siebie i UCIEKAJ do domu. Szkoda nerwów...

 

-- 04 gru 2011, 00:32 --

 

Mirabeleee, żadne mi tu "ajm lowin it"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superpit99, e, no super!! To jakaś część od samolotu? :mrgreen:

specjalnie wyszukalem po polsku, ona naprawde tak dziala i frytki smakuja jak frytki

 

Frytkownica Actifry pozwoli na przygotowanie 1 kg frytek przy użyciu jednej łyżki oleju.

 

Pozwoli to uniknąć nieprzyjemnego zapachu smażenia.

 

Frytkownica jest nieskomplikowana w czyszczeniu.

Frytkownica Actifry posiada przezroczystą przykrywkę. Pojemnik i przykrywka frytkownicy nadaje się do mycia w zmywarce.

Actifry jest bardzo solidna, otwiera się automatycznie.

 

jak usuinac limoncello z laptopa?

wszystko mi sie kleji;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, no mi też psycholog już 4 lata temu powiedział, że to, że jest matką to wcale jej nie usprawiedliwia, i że właśnie powinnam pierdolnąć tym wszystkim i się odciąć. Ale to nie jest takie łatwe. Przyjezdzam na chwile - zle, na dluzej - jeszcze gorzej, nie ma mnie - to już ogóle tragedia. Zawsze jest źle. Nie ma czasu idealnego, który można tu spędzić. Czasem to jest złe wejście, złe powieszenie płaszcza i deserek mogę zbierać z podłogi. Czasem złe wyjście jest powodem, żeby przez kolejny tydzień słuchać przez telefon co o mnie myśli. Dzisiaj mi opowiedziała ze szczegółami swój sen jak to mnie pobiła, chuj mnie to obchodzi!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wenedonga, pobiła we śnie?!

To już totalny szczyt!

To jakby słuchać seksualnych fantazji księdza katechety na religii. Przepraszam za porównanie. Nie bywaj tam..

 

-- 03 gru 2011, 23:39 --

 

Kiya, nie lubisz emce donalda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wenedonga, ale właśnie sen jest tym gorszy, że obrazuje jej uczucia wobec Ciebie. Przemocy można żałować, a sen obrazuje nasze pragnienia.. Chociaż masz racje, dobrze, że tylko we śnie. Ale i tak uciekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, ale jednak coś mnie z nią łączy - mi się w tym tygodniu też śniło, że mi przywaliła i w ogóle jakaś gruba akcja odchodziła ale nie pamiętałam szczegółów, tylko to, że była przemoc i ona w roli głównej.

 

Jutro już wracam na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×