Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Pani w spozywczym się udało przeżyć??

Tak, dała mi szybko pączka i obyło się bez ofiar :P

 

 

A ja o moim dniu nie napisze bo jest do....d... i nie warto opisywać.

E tam... Mój też do wybitnie udanych nie należy a ciągle coś drukuję ;)

 

 

Znowu powiedzą co niektórzy Atkaa Mr. Green ze jak lektura.

chiba się pogniewam :roll: Człowiek czeka dzionek cały, żeby maiev cosik napisała a ta mi tu, że nie warto :cry: Chiba mi smutno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chiba się pogniewam

Ani się waż!

 

Mój też do wybitnie udanych nie należy a ciągle coś drukuję

hehe ja pewnie tez nie wytrzymam - ale na razie cicho sza.

Wkórzali mnie ludzie którzy calowali się i trzymali za ręce-za takie rzeczy w miejscach publicznych powinna być kara bo to dobija samotnych,nieśmiałych ludzików takich jak ja

Tez mnie to wkurzało - a raczej było mi bardzo bardzo przykro. Ale coż - nie można im tego zabronić. Zostało mi z tego okresu coś takiego , że choćbym chciała nie potrafię się afiszować z uczuciami. Nic a nic!

 

maiev jutro bedzie lepiej

no nie wiem- jutro od rana cierpienia - dentysta o 9.30. Fajnie by było jakby to był tylko sen. Ale nie jest! Nie znosze moich zębów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atkaa - gratuluję nowej (i z tego co widzę fajnej) pracy :D Z dzieciakami pewnie będziesz świetnie pracować, bo masz wesoły charakter, więc na pewno będziesz w tym dobra :D

 

Maiev - nie przejmuj się tym dentystą, jutro w południe będziesz już po wszystkim i będziesz się ze wszystkiego pewnie śmiała, zobaczysz :D

 

A mój dzisiejszy dzień... 6:45 pobudka, o 8 w szkole, trochę się ponudziłem do 13:30, a teraz kawka i jutro mam 2 sprawdziany, więc jazdaaaaa!!! No i oczywiście tradycyjnie mam tak dużo nauki, że nie będę nic a nic pisał na forum ;):P Zobaczycie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem u fryzjera i mam nową fryzurke

hmmm ugryzę się w język, bo obiecałam że już nie będę gnębić...

 

Miałam nie pisać nic, ale smutno mi!!! Martwię się o koleżankę - jest smutna i zrezygnowana i w nic nie wierzy i ogólnie mówi że wszystko nie tak. Nic ją nie interesuje i nic jej się nie chce. Cały czas ma doła. przykro mi że tak jest. Nie wiem jak jej pomóc - nawet nie wiem czy ona tego chce. Idę sobie zmontować jakieś kolczyki - tak żeby się pocieszyć jakoś i zapomnieć o tym i o tym dentyście. Pozdrawiam Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień pełen wrażeń dobiegł końca. Ostatnim z nich był pobyt u dentysty z moim chłopakiem, który złamał sobie zęba jedząc knyszę :roll: A ja zawsze powtarzałam, że na tych fast foodach można zęby połamać 8)

 

Dobranoc moje promyczki, kładę się w ciepłą kołderkę i zasypiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze powtarzałam, że na tych fast foodach można zęby połamać

Święta prawda. Nie tylko na nich niestety.

Wam też życzę dobrej nocki. :)

Oczywiście nie śpię - a rano nie będę mogła się zwlec z łóżka. trzymajcie kciuki żebym nie uciekła z fotela dentystycznego.

Śmieszne to - boje się dentysty - jak dziecko. heh

 

[ Dodano: Pią Lut 23, 2007 10:24 am ]

Wróciłąm - żywa. trochę bolało - nawet troche bardzo ale w sumie nie było tak źle.

Kobita w sklepie mnie wkurzyła ale to nic- więcej tam nie pójdę. Jedno z dwóch. Albo ja nie mam poczucia humoru albo ona ma jakieś dziwne. :?

 

Cud się stał. Własnie zauważyłam że nie muszę poszuiwać serwera PROXY żeby tu być. Mój braciszek raczył wreszcie coś z tym zrobić. Sukces. A już miałam iść do jego szefa i mu wstydu narobić- taka byłam zdesperowana. Ale fajnie - już miałam dość tego proxy.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobita w sklepie mnie wkurzyła ale to nic- więcej tam nie pójdę. Jedno z dwóch. Albo ja nie mam poczucia humoru albo ona ma jakieś dziwne. Confused

Mnie wczoraj ta co sprzedaje wkurzyla,wchodze sobie do sklepu i czekam aż szanowna pani się mną zainteresuje..ale nic stoje dalej a ta sobie rozmawia z

inną kobitą na temat swojego męża,,no to jej mówie,że nie będe czekał aż ona przestanie rozmawiac,no i wreszcze mnie obslużyła,a kiedy wychodziłem ze sklepu to powiedziała"co za głupek"...zatkało mnie,stanąłem w drzwiach popatrzyłem na nią i trzasnąłem drzwiami.Najgorsze było to,że to wszystko działo się wtedy kiedy była kolejka ludzi w sklepie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opowiedz opowiedz, bo umrę z ciekawości!!!!!!!!

nie ma co opowiadać w zasadzie.

Chciałam kupić gazetę- ale nie wiedziałam czy warto (taką do szydełkowania :) ) no to się jej pytam czy mogłaby mi pokazać taką jedną - a ona z taką łaską - "no nie wiem czy mogę". jakby się przy tym uśmiechnęła albo powiedziała innym tonem to bym sobie pomyślała że taki żarcik- ale nie. Wczesniej kupiłam mamie gazetę i pytam się czy tam jest dodatek - bo tylko o ten dodatek chodziło bo gazeta głupia a ona tak się na mnie patrzy i mówi - "no chyba coś jest" - ale nawet nie raczy zajrzeć tylko wbija już w kasę. A jeszcze - odwróciła się a ja zauważyłam gazetę z książką więc zgarnęłam ją i podaję tej drugiej - zapłaciłam a tamta raban zrobiła gdzie ta gazeta. Myślała że ją ukradłam czy co? Matko - chyba wyglądam na zlodziejkę. Po co ja jej dałam tyle zarobić. Dziwna kobieta. Opowiadam mojej mamie bo ja zna a moja mama mówi, że ona ma takie poczucie humoru. To niech spada - mnie się nie podoba. To nie pierwsze moje starcie z tą sprzedawczynią i właścicielką w jednej osobie ale ostatnie. Kiedyś sie czepiła jak z koleżanką przesunęłyśmy odrobinkę gazety na ladzie - dosłownie centymetr. Ciekawe jak miałam je obejrzeć. Ona to by chciała żeby każdy przychodził - mówił czego chce, płacił i spadał. Wiem wiem - troszkę jestem przewrażliwiona. Ale z innymi sprzedawcami to jakoś fajniej - i czasem sobie pogawędzimy.

 

powiedziała"co za głupek"...zatkało mnie

Wiesz co? ja to bym chyba nie wytrzymała i coś jej powiedziała. Coś równie "miłego". Niektórzy ludzie to się z powołaniem minęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica

No to masz chopie cierpliwość. Wszystko wszystkim ale żeby klienta od głupka? I to jeszcze za ni? Ja to bym jej zrobiła konfrontację taką, że już by się więcej nie odezwała do nikogo!

 

maiev

Faktycznie, poczucie humoru wprost porażające!

 

Oboje macie anielską cierpliwość. Na mnie złośliwość ludzka działa jak płachta na byka. Jednym słowem trafiły wam się jakieś pindy z niskim wskaźnikiem samoakceptacji i postanowiły opluć was swoim niepowodzeniem. Musimy być wyrozumiali dla niższości :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ochotę tej kobicie coś powiedzieć ale nie chciałem zniżyć się do jej poziomu....Zresztą podobną sytuacje mialem 2 lata temu....było lato i w tym sklepie zainstalowali klimatyzacje i drzwi były otwarte cały czas....ja wychodząc ze sklepu drzwi zamknąłem....no i szlem sobie po rower,i poprostu babka nie mogła mnie wtedy zobaczyć przez okno to sobie otworzyła drzwi i powiedziała co za głupek....,a ja to wszystko slyszałem bo byłem praktycznie kilka metrów od niej ale wtedy byłem na etapie myślenia że jestem spoko i dałem sobie z nią spokój....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra istoto hehe

Ja teoretycznie mieszkam na opolszczyźnie. Ale w zasadzie to tak na granicy z Dolnym Śląskiem! U nas niestety szaro i zimny wiatr wieje. Mroźny. Brrr

Kręci mi się w głowie i zimno strasznie. mam nadzieje że to nie przeziębienie mnie atakuje.

 

P.S. Do wiosny jeszcze daleko ale tak sobie wkleiłam słonecznika żeby zapmnieć troszkę o tym zimnie. Uwielbiam słoneczniki - szaleję za nimi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×