Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Lusi... jak tam na świeżym powietrzu?

Aaaaale śmieszne :twisted:

Jeszcze nie siedzę na dworze ale juz za chwilwczkę już za momencik......

Dzisiaj mnie odłączą od neta i nie wiem kiedy zostanę podłączona na nowo :roll:

A na dokładkę moja córka ma anginę. Godzinę spędziłyśmy w przychodni - masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusi nie martw się ... na dworze też można pracować... a net zawsze bezprzewodowy możesz założyć ;-) a tak na serio to troszku lipnie :/ na pocieszenie dodam, że angina jest wyleczalna :)

 

mnie od wczoraj najbardziej na świecie wqrwiają Chińczycy .... całą giełdę szlag trafił :/

 

a no i witam po małej przerwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusi - hehe z ulicy

Ty silna kobieta jesteś heh- ja w przychodni to nie wytrzymuję 15 minut. No chyba że się ludzie nie kłócą o kolejką. Zdrówka życzę córce :)

 

mnie od wczoraj najbardziej na świecie wqrwiają Chińczycy

Witaj LuC ponownie! Co się Chińczykami przejmujesz- odpuść sobie - ich i tak jest więcej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusi,pamietaj o foteliku.. ;) a córcia niech szybko zdrowieje,wiem cos na temat tych angin....ech...

Mnie natomiast dzis rozchorowala sie psycholożka;/ Tyż polazlam niepotrzebnie :roll:

Szkoda tylko że Nam znikniesz :cry:

 

 

LuC :* ,no witamy PAna po długiej nieobecności....czerwony dywan już leży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maiev chińczyków i chińszczyzny jest zdecydowanie za dużo ... stąd ich moc

 

Lusi nie odchodź :> a jak musisz to nie na długo :]

 

Gusia potrzebnie polazłaś... dotleniłaś i wogóle :-) czerwony dywan powiadasz... to jeszcze dziewice rzucające płatki róż pod nogi zamawiam ;-) HYH się rozmarzył... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrrrrr! Zła jestem. Mam zły kawałek dnia. Wkurzył mnie znajomy, a mój mąż mówi żebym sie nie przejmowała bo ludzie to świnie. No myślałam że ... To ja się staram tyle czasu jakoś się do ludzi przekonac i przestać czuc si wśród nich...nieswojo a ten mi z takim tekstem. No normalnie - ręce mi opadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusi... życzę wszystkiego dobrego Tobie i córce. Wyzdrowieje ;) . Szkoda że Cię nie będzie zlezkawoku.gif będziemy na Ciebie czekać ;)

 

LuC - witaj ponownie :D

czerwony dywan już leży Wink

zaraz będzie czerwony pasek ;) czemu Cię tyle nie było LuC?

 

Nigdy nie przestawajcie sie uśmiechać, bo nie wiadomo kto może zakochać się w waszym uśmiechu :)

Wspaniałe przesłanie - oby wszyscy się zastosowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzył mnie znajomy, a mój mąż mówi żebym sie nie przejmowała bo ludzie to świnie. No myślałam że ... To ja się staram tyle czasu jakoś się do ludzi przekonac i przestać czuc si wśród nich...nieswojo a ten mi z takim tekstem. No normalnie - ręce mi opadły.
Widzisz...ludzie już tacy są.....my się staramy czuć się wśród nich dobrze a oni zawsze muszą coś głupiego pier.......na nasz temat....Mąż ma racje nie przejmuj się tym "znajomym"...

A mój dzień jest super... ZDAŁEM PSYCHOLOGIĘ!!!! :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maiev , czasmi ludzie tacy bywają (niestety) , ale widzisz? Mnie chociaż mąż tez do tego próbuje czasem przekonac,trudno w to uwierzyc...Naiwnośc? Pewnie tak ,ale jestem tego zdania ,że nie należy nikogo oceniac z góry....jesssu ,jak ja tego nielubię :?

Tak to juz jest że czasem ktoś Nas wkurzy ,a często gęsto i My kogoś :roll:

Będzie dobrze maiev.

 

Piotr nie bij LuC-a czerwonym paskiem bo Nam znowu ucieknie ;) (cos miał zepsute)

 

Człowieku GRATULACJE!!! , stawiasz piwo ,trza oblac ;):twisted:

 

LuC , ja już mówiłam ,ja załatwiłam dywan....reszta phiii ;) umywam ręce 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pora na mnie. dzisiaj poszedłem do kardiologia bo mnie meczy tachykardia, do tego dochodzi ogromny problem z mierzeniem ciśnienia, lekarz u którego mierzyłem ostatnio mierzył mi puls przed mierzeniem i było 96 ale już po mierzeniu 145 na minutę . Dzisiaj pobiłem rekord, mierzyłem sobie sam i wyszło 172 uderzenia na minute, cisnienie dziwne 170 na 90 czyli nakręcone stresem - cały dzień denerwowasłem się wizyta u kardilogia ze coś wyjdzie że cos znajdzie. Ataki jak zwykle rozpoczynaja się od lęku, i od razu jest 145 na minutę uderzeń, do tego rośnie ciśneinie, nawet do 200 na 100. Mam dosyć tej przejebanej nerwicy, rzuciłem rok temu fajki była chwilowa poprawa, teraz pizda wraca ze zdwojoną siłą, atakuje mnie zawsze tak samo, lek, tachykardia, bóle z tyłu głowy, wrażenie megacisnienia ( choć z reguły jest to 150 na 80-85 przy tych sensacyjnych objawach fizycznych ) bo już mierzyłem sobie w stresie. Nie wiem czy wchodzić w psychotropy, mam dopiero 31 lat a czuje sie jak jakiś dziadek .... ktos zna w Krakowie dobrego psychiatre? od leczenia nerwic. Dwa lata temu robiłem echo - idelalnie, ekg - wyszła tachyklardia ale ja tachyklardi dostaje już w rejestracji u lekarza, a przy ekg myslałem ze umre ze stresu.- dla mnie wizyta u lekarza to koszmar.. przestaje panowac nad stresem, paznokcie mam obgryzione do dechy..jestem impulsywny, byle co mnie wyprowadza z równowagi, zaprzestałem picia kawy , niestety nerwica nei chce odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr nie bij LuC-a czerwonym paskiem bo Nam znowu ucieknie

a czy ja coś mówiłem o biciu? czerwony pasek na czerwonym dywanie, taki ozdobny, w ciemniejszym odcieniu... co nie? :mrgreen:

maiev - nie przejmuj się :D

człowiek nerwica - GRATULACJE!!! to już stawiasz dwa piwa :P

bo - dobrze przynajmniej że cały czas coś robisz do przodu, może w końcu znajdziesz sposób na tą cholerę... pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki z piwo, ale na pewno nie odmówię kawusi. Szczere gratulacje człowieku nerwico za zdany egzamin. :lol: Niesamowicie jestem z ciebie dumna. Tak po cichutku ci powiem ;) - wiedziałam, że zdasz, ponieważ za bardzo byleś uparty zmierzając do wytyczonego celu, Ta twoja zawziętość . Jeszcze raz moje gratulacje :lol:;) Pa.Gorąco pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×