Skocz do zawartości
Nerwica.com

Fobie "zapachowe"


nooise

Rekomendowane odpowiedzi

Nooise-dym jest bardzo szkodliwy,szczególnie dla osób niepalących i bez zawartości środków uspokajających.

A ja ciągle odnoszę wrażenie,że się świetnie bawisz naszym kosztem.Ale-niestety takie żarty wracają do żartującego,więc jeśli to zabawa(a raczej na pewno),to bardzo niesmaczna i krzywdząca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylicie się, zaręczam. Naprawdę boję się takich rzeczy. Opisuję swoje lęki tutaj gdyż uważam, ze to najlepsze do tego miejsce i możecie mi pomóc.

 

Dzisiaj rozebrałem pieszczoche ( skórzana opaska na nadgarstek ). W środku był jakiś klej i znów się pojawiły natrętne myśli, ze tam toulen jest, że szkodliwe i w ogole. Dla mnie to ani zabawne ani przyjemne. Zapachy są wszędzie, więc boję sie wychodzić nawet z domu.. Teraz po zobaczeniu tej pieszczochy kręci mi się w głowie cały czas. To też nie jest przyjemne, ja chcę znów normalnie żyć. Tylko tyle.

 

[ Dodano: Sob Lut 17, 2007 4:37 pm ]

Liczyłem na to, że chociaż tutaj znajdę wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooise, masz wsparcie, lekko poddaliśmy Cię w wątpliwość, ale widzę że naprawdę to Cię dręczy, więc wybacz nam to. To po prostu jest takie u Ciebie silne że aż nieprawdopodobne. To wszystko co napiszę, bo jak na razie nie mam pojęcia co Ci poradzić lub jak pomóc... poza tym, co już napisałem w poprzednich postach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nerwica może dawać wrażenie bólu pourazowego? Na szczycie głowy odczuwam nieprzyjemny ból, zwiększający się na wskutek dotyku. Nie uderzyłem się tam na pewno, więc podejrzewam, że to nerwy, chciałbym się jednak upewnić ;)

 

Zauważyłem, ze w zawsze odczuwam bóle w tych częściach ciała o które się boję, co zmusza mnie do doglebnej analizy całego dnia celem znalezienia urojonego urazu.. Strasznie wyczerpujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano. Dzisiaj na ten przykład można rzec wróciłem do formy na jakiś czas. Znów dobrze zapamiętywałem, wrócił zasób słów, planowałem nawet wznowienie prac nad opowiadaniem, które zacząłęm już dawno temu. Wieczorem jednak znów wrócił lęk, przeczesałem ręką włosy i w pięć minut pozniej bylem już przekonany, ze sie uderzyłem w głowę.. Pojawił się ból, ucieleśniający nerwicę, lęk, który każe mi myśleć, że faktycznie coś sobie zrobiłem :/ I tak już od godziny co jakiś czas przeczesuje te nieszczęsne włosy, sprawdzajac jednocześnie czy aby pamięć mi sie nie pogorszyła. Co gorsza podczas takich ataków faktycznie szlag trafia pamięć, która wraca dopiero po wszystkim. W czasie trwania ataku przyswojenie jakiś informacji trwa 3 razy dłuzej, to tez "normalne" przy nerwicy?

 

[ Dodano: Nie Lut 18, 2007 11:08 pm ]

Ano. Dzisiaj na ten przykład można rzec wróciłem do formy na jakiś czas. Znów dobrze zapamiętywałem, wrócił zasób słów, planowałem nawet wznowienie prac nad opowiadaniem, które zacząłęm już dawno temu. Wieczorem jednak znów wrócił lęk, przeczesałem ręką włosy i w pięć minut pozniej bylem już przekonany, ze sie uderzyłem w głowę.. Pojawił się ból, ucieleśniający nerwicę, lęk, który każe mi myśleć, że faktycznie coś sobie zrobiłem :/ I tak już od godziny co jakiś czas przeczesuje te nieszczęsne włosy, sprawdzajac jednocześnie czy aby pamięć mi sie nie pogorszyła. Co gorsza podczas takich ataków faktycznie szlag trafia pamięć, która wraca dopiero po wszystkim. W czasie trwania ataku przyswojenie jakiś informacji trwa 3 razy dłuzej, to tez "normalne" przy nerwicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj nooise. Z uwagą przeczytałam wszystkie posty. Rzeczywiście sporo wytwarza się w twojej podświadomości lęków,wątpliwości czy aby coś, bez względu co by to nie było nie zaszkodziło Twojemu zdrowiu. Na pewno masz wiele wątpliwości co do chwili jaka nastąpi, na co się natkniesz, co dotkniesz, co poczujesz.........Ja na pewno wybrałabym się do lekarza rodzinnego, opowiedziałabym mu o tych przypadłościach. On jako specjalista z dużym doświadczeniem zawodowym pomoże Ci. Natomiast, jak sam zdążyłeś zauważyć wsparcie w nas masz zawsze. Tak więc nie zadręczaj się, nie rób sam sobie krzywdy. Nie zasługujesz na to by się tak traktować. ;) Pa. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów to samo. Znów wydaje mi się, że uderzyłem się w głowę, standardowo brak pamięci, rozkojarzenie, apatia. Nie wiem jak rozpoznawać te uderzenia. Bólu nie ma, poza kłuciem w czole, na pewno nerwowym gdyż znika i pojawia się wraz z emocjami.

 

Ostatnio jeszcze przeczytalem, że przy każdym uderzeniu w głowę ginie ileś tam szarych komórek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standardowo brak pamięci, rozkojarzenie, apatia

objawy nerwicy...

Bólu nie ma, poza kłuciem w czole, na pewno nerwowym gdyż znika i pojawia się wraz z emocjami

100% racja

Ostatnio jeszcze przeczytalem, że przy każdym uderzeniu w głowę ginie ileś tam szarych komórek.

Durna hipoteza szalonego doktorka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×