Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsc noclegowych w Międzyzdrojach jest bardzo dużo i na pewno coś znajdziemy. Trudno jest jednak rozmawiać nie wiedząc ile osób ostatecznie będzie. Ludzie, to jest Sylwester i zdecydowanie trzeba będzie wszystko wcześniej zaklepać.

Listę zamykamy 10 listopada o godzinie 24:00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nieco poza tematem. :?:shock: Czyli planujemy zlot na Sylwka (29 grudnia 2011 - 1 stycznia 2012 włącznie), tak? W jakim rejonie kraju mniej więcej? Pomorze? Hm. KeFaS też organizuje u siebie w Gdańsku podobno imprezę w Sylwestra... :P:twisted: Em, no to ja...

jeśli uzbieram kasę,

jeśli ma pani się zgodzi i pojedzie ze mną,

jeśli u KeFaSa nie wypali albo jeszcze lepiej - KeFaS pojedzie z nami,

i trafi się jakiś profesjonalny kierowca, który nas zabierze z Trójmiasta do miejsca destynacji Zlotu...

 

...to wtedy nie widzę przeszkód.:P

 

-- 31 paź 2011, 08:48 --

 

1. samara22

2. Sabaidee

3. wiola173

4. bigfish

5. tahela

6. Ślicznotka (70%)

7. Skalamax

8. Przemek vel Niezdiagnozowany (nie ma ludzi zdrowych - są tylko chorzy i niezdiagnozowani /Mad)

9. Alienated

10. 2Proof

11. Minia

12. Mad_Scientist (?)

13. Lady_B (?)

14. KeFaS (?) [gdyby stawiał opór porwanie wchodzi w grę /Mad]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, nie ma opcji, że na sylwestra się ruszę z domu, bo raz, że na ten czas już sobie z kimś coś zaplanowałem u siebie, a dwa, że nie mam kasy na wyjazdy, więc i tak bym nie pojechał nigdzie. Jak przeczytałem, że planujecie Trójmiasto to się ucieszyłem, bo może by coś się dało zorganizować u mnie (ale wtedy ilość osób jest ograniczona), a tak to odpada, żebym gdziekolwiek wtedy jechał. Ale jeżeli będziesz(będziecie) w Trójmieście jakoś "po drodze" to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się wtedy zobaczyć i rozwalić system :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skalamax, Aniu, dowiedz się o te Międzyzdroje. Jeśli w tym miejscu okaże się, że nici to niech Ci przynajmniej coś zasugerują. Miejscowi na pewno będą wiedzieć.

 

Dowiem się pomału. Zadzwonię do pani, u której spędziliśmy w wakacje 10 dni i dowiem się, co i jak. Ale proponuj, żeby każdy się rozejrzał. Zwiększają się szanse na znalezienie czegoś fajnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec sezonu urlopowego miałem pomysł, aby samodzielnie odwiedzić Międzyzdroje w trakcie któregoś w weekendów. Przeglądałem sobie w związku z tym pobieżnie oferty, które udało mi się znaleźć na tej bodajże stronie. Jest tam tego w sumie całkiem sporo, więc pewnie bez problemu uda się coś wybrać. Nie wiem tylko jak się przedstawia dostępność tych propozycji w odniesieniu do okresu, na który zaplanowaliśmy się spotkać (???). Być może niektórzy właściciele ze względu na specyfikę święta, jakim jest Sylwester będą zwyczajnie obawiać się szkód wyrządzonych przez znajdujących się pod wpływem alkoholu gości (???).

http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/miedzyzdroje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. samara22

2. Sabaidee

3. wiola173

4. bigfish

5. tahela

6. Ślicznotka (70%)

7. Skalamax

8. Przemek vel Niezdiagnozowany (nie ma ludzi zdrowych - są tylko chorzy i niezdiagnozowani /Mad)

9. Alienated

10. 2Proof

11. Minia

12. Mad_Scientist (?)

13. Lady_B (?)

14. KeFaS (?) [gdyby stawiał opór porwanie wchodzi w grę /Mad]

15. BigFish (bo zapomnę ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bighfish - jesteś dwa razy na liście. :P Na miejscu 4 i 15. ;)

 

Poprawiam:

 

1. samara22

2. Sabaidee

3. wiola173

4. bigfish

5. tahela

6. Ślicznotka (70%)

7. Skalamax

8. Przemek vel Niezdiagnozowany (nie ma ludzi zdrowych - są tylko chorzy i niezdiagnozowani /Mad)

9. Alienated

10. 2Proof

11. Minia

12. Mad_Scientist (?)

13. Lady_B (?)

14. KeFaS (?) [gdyby stawiał opór porwanie wchodzi w grę /Mad]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest 6 listopad a żadnych konkretnych propozycji noclegu. Trzeba JUŻ teraz wstępnie rezerwować, bo wszystkie dobre miejsca będą zajęte. Nie chodzi też o to, żeby spać pod strzechą bez kominka i zdychać z głodu bo sklep będzie oddalony o 10km. Jacku, weź się do roboty albo przekaż komuś pałeczkę, bo to nie Kambodża(!) tylko Polska.

 

Pomyśl, że ludzie którzy nie byli na wcześniejszych zlotach i nie znają nikogo osobiście mogą się wahać, bo NIE ma żadnej konkretnej propozycji. Najpierw dogaduje się miejsce, koszty, a potem zbiera się listę chętnych. Zwłaszcza, że pewnie szybko będzie trzeba wpłacić zaliczkę.

 

1. samara22

2. Sabaidee

3. wiola173

4. bigfish

5. tahela

6. Ślicznotka (70%)

7. Skalamax

8. Przemek vel Niezdiagnozowany (nie ma ludzi zdrowych - są tylko chorzy i niezdiagnozowani /Mad)

9. Alienated

10. 2Proof

11. Minia (???)

12. Mad_Scientist (?)

13. Lady_B (?)

14. KeFaS (?) [gdyby stawiał opór porwanie wchodzi w grę /Mad]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim tym, którzy się wahają, proponuję wziąć bardziej czynny udział w organizowaniu zlotu i niech przyświeca nam hasło "Nic o nas bez nas" :)

Myślę, że im więcej ciekawych propozycji, tym trafniej się coś wybierze. Generalnie wszyscy strzelamy trochę "na ślepo", więc ryzyko - wszystko jedno kto co znajdzie - jest jednakowe.

Ja dowiadywałam się u mojej Pani Uli, u której byłam w tym roku w sierpniu, ale nie ogrzewa kwater, więc odpada.

Po prostu szukajmy i tyle. Ja się - w miarę możliwości rozglądam po necie i pytam znajomych o opinie, jak będę mieć coś godnego uwagi, na pewno "opublikuję" :)

W każdym razie skalamax i niezdiagnozowany się piszą!

 

-- 08 lis 2011, 19:58 --

 

Jeszcze to :shock::shock::shock:

Fishu, a ja Ciebie właśnie za ten entuzjazm i spontan szanuję normalnie! :uklon:

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. samara22(?)

2. Sabaidee

3. wiola173

4. bigfish

5. tahela

6. Ślicznotka (70%)

7. Skalamax

8. Przemek vel Niezdiagnozowany (nie ma ludzi zdrowych - są tylko chorzy i niezdiagnozowani /Mad)

9. Alienated

10. 2Proof

11. Minia (???)

12. Mad_Scientist (?)

13. Lady_B (?)

14. KeFaS (?) [gdyby stawiał opór porwanie wchodzi w grę /Mad]

15. Prz3m3k77 (pm_77,... po prostu Przemek na 50%)

16. Laima (10%)

 

Tylko na 10 bo zależy mi,ale nie wiem czy będę miała pieniądze,a dziś koniec dopisywania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×