Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Coś dużo tych znaków zapytania. Decydujcie się!

 

-- 10 lis 2011, 23:07 --

 

Jeśli to miałoby w czymś pomóc (w co nie wątpię), deklarujcie się kto i na ile konkretnie. Wcześniej padały już różne propozycje. Mnie na dzień dzisiejszy pasuje jedynie weekend. Jeśli wyrwę jeden, bądź dwa dni jeszcze po nowym roku, będę naprawdę zadowolony! Ale to już tak raczej dla siebie, na pozbieranie sił ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Sylwester... to jednak tylko i wyłącznie Sylwester... Nic wyjątkowego... Nie sprawi mi wielkiej różnicy jeżeli spędzę ten dzień w samotności przed komputerem. Pewnie bez problemu zdołam się gdzieś na ostatnią chwilę wkręcić jakby co, ale... nawet mi na tym specjalnie nie zależy... Tak więc swoją gotowość do udziału w zlotowym spotkaniu potwierdzam! Chciałbym wierzyć, że może jednak coś z tego wyniknie. W bardziej odległe miejsca z pewnością o wiele trudniej będzie mi dojechać, więc być może to jedna z ostatnich okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Sylwester... to jednak tylko i wyłącznie Sylwester... Nic wyjątkowego... Nie sprawi mi wielkiej różnicy jeżeli spędzę ten dzień w samotności przed komputerem. .

 

 

W zeszłym roku tak go spędziłam i sobie obiecałam ,że ten będzie inny, ale teraz to nic na 100 % nie wiem :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Sylwester... to jednak tylko i wyłącznie Sylwester... Nic wyjątkowego... Nie sprawi mi wielkiej różnicy jeżeli spędzę ten dzień w samotności przed komputerem. .

 

 

W zeszłym roku tak go spędziłam i sobie obiecałam ,że ten będzie inny, ale teraz to nic na 100 % nie wiem :roll:

Wygląda na to, że się trochę w tej swojej organizacji pogubiliśmy... :( A naprawdę chciałem się z Wami spotkać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma specjalnej różnicy. Byle ciepło było, kulturalnie względnie i przy niezbyt wygórowanej cenie. Z tego co się orientuję, to ostatnie będzie miało niebagatelne znaczenie również dla, przynajmniej niektórych, pozostałych...

 

-- 16 lis 2011, 21:37 --

 

Przed chwilą otrzymałem maila w sprawie tegorocznego Sylwestra. Jeszcze nie otwierałem, ale wiem już, że raczej nie będę propozycją specjalnie zainteresowany ;).

Dacie mi w końcu ten cholerny pretekst, żeby się z twarzą wymigać czy nie:?: ;).

1436457688_ScreenHunter_01Nov_1622_51.thumb.gif.41e9a302d723590ace66be23cad913b1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest?

Jezus klękał nie wymiękał :evil:

 

może tu http://www.afr.pl/show2943.htmlalbo tu http://www.malinowydworek.afr.pl....

 

http://www.afr.pl/show2943.html tu jest myślę ok.

 

-- 26 lis 2011, 18:28 --

 

Ja dziś będę się widzieć ze znajomymi, którzy byli kiedyś na Sylwestra nad morzem. Może coś podpowiedzą, to jutro napiszę.

 

-- 26 lis 2011, 18:28 --

 

A, i przypominam, że z Kielc będziemy mieć w aucie 3 miejsca wolne.

 

-- 26 lis 2011, 18:33 --

 

Aha, pomyślałam sobie, że może na chwilę warto by było zmienić nazwę wątku ZLOT na ZLOT - SYLWESTER DLA WSZYSTKICH ŚWIRÓW :D Może jeszcze ktoś by się przyłączył? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela, ja nie wiem, czy będzie wiadomo. Szukajmy, a znajdziemy.

Najfajniej by było, gdyby każdy z nas znalazł jedną rozsądną propozycję miejsca i spośród wszystkich typów wybierzemy najlepszy.

Inaczej jedni będ ączekać, aż im inni coś wynajdą, reszta się poobraża i będzie lipa. Ja - tak czy siak - jadę z mężem nad morze w Sylwestra, ale byłoby miło, gdyby wszyscy chętni włączyli się w akcję organizacyjną osobiście. Też szukam dobrej kwatery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi psycholog radzi,żebym pojechała,żebyście "nakładli mi do głowy"( dokładnie tak powiedziała :D ),żebym nie rezygnowała ze szkoły.Ogólnie jest oczarowana forum (z tego co czytała i co opowiadam) ,że jak najbardziej mam jeździć z Wami bo mam tu dużą podporę :D

 

Tylko z skąd ja kasiorkę nazbieram w ciągu jednego miesiąca :hide: ale będę robiła wszystko co w mojej mocy.Zobaczymy co wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, Kasiu, ja będę jechał na pewno z Warszawy, ale jeszcze nie wiem czy samochodem czy pociągiem. Jeśli samochodem to gdzieś po drodze mógłbym Cię zabrać. Nie deklarowali się tutaj ani polakita, ani Heartbreaker. A może jeszcze ktoś inny z Warszawy by się wybrał? Najchętniej z prawem jazdy, bo samochód jest tylko drugiego kierowcy potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, ustalamy, że my z Niezdiagnozowanym będziemy na pewno od 29.12 do 01.01 włącznie. Pytałam znajomych o kwatery, ale nikt nie miał pomysłu. Szukam po necie i tyle.

Obstawiam Władka.

 

-- 27 lis 2011, 02:49 --

 

http://wladek.pl/index.php

tu będę szukać i dzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skalamax, Władek to dobry pomysł, bo ludziom z centrum i południa nie robi wielkiej różnicy czy to będzie Ustka czy Władysławowo, a ludziom z Trójmiasta odbierze sporo argumentów przeciw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×