Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde....ale daleko :-|

Monika, poprzednie imprezy odbywały się dla odmiany zbyt daleko dla mnie oraz innych ludzi z okolic sąsiadujących z miejscowością, którą zamieszkuję. Nie wiem skąd byłabyś zmuszona sama dojeżdżać, ale teraz zapowiada się bodajże nieco więcej dni wolnego, więc jeśli znajdziesz w sobie wystarczająco determinacji, dasz radę! ;)

 

-- 29 paź 2011, 08:11 --

 

to znaczy, ze bedzie Sylwester Świrków :?::mrgreen:

Ja do połowy grudnia będe jeszcze w Szpitalu na terapii ale potem wychodzę i moge się bawić :lol:

Ślicznotka, zapowiada się więc niezły przeskok w postaci swego rodzaju terapii szokowej (uzupełniającej) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, :D Ale jaja. Poważnie dochodzi aż do takich absurdów?

Gdzieś czytałem artykuł, że PKP doszedł nowy konkurent i chodziło tu właśnie o tanie linie z przesiadką w Malmoe, Sztokholmie lub Oslo. Nie jest to jeszcze masowe zjawisko, ale część ludzi z tej opcji korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może podsumujmy co zostało dotychczas ustalone:

liczba zainteresowanych - 9 osób

termin: 29.12 - 01.01

miejsce: zachodniopomorskie, nad morzem

koszt noclegu: do 30 pln

 

No to teraz surfujemy i szukamy miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na liście widzę 9 osób. Zlot jest dla ludzi z forum, a wątek w takim miejscu, że trudno go przegapić. Zawiadamiamy zatem wszystkich, których nam na liście brakuje. Niech się zapisują. Jakąś rezerwę dla 3-4 osób można zrobić, bo to jeszcze 2 miesiące, ale strzelać na pałę czy to będzie 15 czy 25, a może 35 osób to ja nie mam zamiaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może podsumujmy co zostało dotychczas ustalone:

liczba zainteresowanych - 9 osób

termin: 29.12 - 01.01

miejsce: zachodniopomorskie, nad morzem

koszt noclegu: do 30 pln

 

No to teraz surfujemy i szukamy miejsca.

Zaraz zaraz! Tak sobie trochę bez zastanowienia czytałem o czym tu wcześniej pisaliście, ale zerknąłem właśnie do kalendarza i nie wygląda to wszystko wcale tak znowu kolorowo. Sylwester wypada w sobotę, w związku z czym nie ma nawet mowy o żadnym dodatkowym dniu wolnym od pracy (niedziela byłaby wolna tak czy tak). Skąd więc pomysł na rozpoczęcie imprezy już od 29.12, bo trochę się już zaczynam gubić???

Poza tym, skoro już jestem na liście, najprawdopodobniej (w moim przypadku oznacza to niemal 100%) i tak dojadę! W sumie daleko nie mam ;).

 

-- 29 paź 2011, 16:24 --

 

a gdzie konkretnie nad morzem?chodzi mi o miasto,tak około.

Była mowa o Międzyzdrojach i tego proponuję się trzymać! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, jakaś część ludzi będzie miała wolne wszystkie dni pomiędzy wigilią BN a Nowym Rokiem. Stąd pomysł, aby ten Zlot przedłużyć o jeden dzień w stosunku do poprzednich. Niektórzy będą jechać z południa Polski, więc stosunek czasu podróży do czasu Zlotu trochę im się poprawi. Znając życie i tak pewnie niektórzy dojadą w piątek, a pewnie i w sobotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, jakaś część ludzi będzie miała wolne wszystkie dni pomiędzy wigilią BN a Nowym Rokiem. Stąd pomysł, aby ten Zlot przedłużyć o jeden dzień w stosunku do poprzednich. Niektórzy będą jechać z południa Polski, więc stosunek czasu podróży do czasu Zlotu trochę im się poprawi. Znając życie i tak pewnie niektórzy dojadą w piątek, a pewnie i w sobotę.

No cóż, u mnie raczej żadne dodatkowe dni wolne się nie zapowiadają, chyba że uda się wyszarpnąć co nieco z urlopu, którego to pozostało mi dotąd całkiem sporo ;). A co do nauk wyniesionych z życiowego doświadczenia, już wcześniej chciałem zasugerować, że niektórzy pewnie w ogóle się nie pojawią ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×