Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

nie znosze wstawac tak rano...jeszcze 2dni i wekend,jeszcze 2mies i wakacje... :( nie nadaje sie nadaje sie na to wszystko...

 

-- 08 wrz 2011, 06:51 --

 

nie znosze wstawac tak rano...jeszcze 2dni i wekend,jeszcze 2mies i wakacje... :( nie nadaje sie nadaje sie na to wszystko...

:shock::shock::shock: Jakie wakację są za 2 miesiące :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora pomyśleć o zmianie miejsca. Byczę się tutaj już piąty dzień. Najpewniej w sobotę ruszę do Urfy, ponoć pierwszego miasta założonego po Potopie i miejsca urodzin Abrahama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się boje pic kawy przynajmniej tej prawdziwej mocnej że serce mi by padło

Moje serce jest po trzech zawałach i boję się, że jak rano nie wypiję kawy to mi stanie na amen (serce oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam chyba jakies symptomy nerwicy sercowej czasami strasznie szybko mi bije i kołacze ale np od wysiłku fizycznego się uspokaja bo wtedy o tym nie mysle, Nie jestem w stanie se zmierzyc pulsu ręcznie bo wtedy blisko zemdlenia jestem z przerażenia a przejade 100 km na rowerze i sie czuje wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, ryzykujesz pijąc kawe...wiesz o tym prawda?

Ryzykuję pijąc kawę, ryzykuję wspinając się po górkach z klamotami w 40-stopniowym upale i petem w zębach, ryzykuję przechodząc przez ulicę... Ciepłe kapcie, z psem na spacer, wieczorem TV, później szlafmyca na głowę i spać. Dla mnie życie bez wolności, w tym wolności wyboru jedzenia i picia, to nie jest życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, niech mój Anioł Stróż na mnie uważa i wystarczy. :D Co ma być to będzie. A tak poważnie to staram się specjalnie nie szarpać. Unikam ekstremalnych wysiłków, powolutku, swoim tempem. Dzisiaj sobie już nawet czapkę kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w Dziennych. Niedawno wstalem xd. Kawa. I papieros na dzien dobry. Slicznotka, swoja juz wypilas i doszlas do siebie?

dune, do Ciebie poszlo PW. Krotkie, acz tresciwe.

 

dobrze ze juz przeczytałam to PW

....bo po tym co jest wyzej juz bym sie bala je nawet otwierac,strasznie groźnie zabrzmiałes :)

a PW takie miłe...

Ja spałam 4 godzinki ale jest ok....ciemno i przytulnie na swiecie....i pada.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, witaj , pogoda jest cudna...my dżdżownice kochamy deszcz i kawę...papierosy tez kiedyś....nawet z wzajemnoscią....tym gorzej było sie rozstac ale jednak sie udało. A wogole kawa jest bardzo zdrowa....cos tam ma co wpływa pozytywnie na cos innego, ale oczywiscie...jak to ja nie pamiętam co na cvo i z jakiego powodu.

 

Sabaidee, Jacku pij kawę z mlekiem ;) jest łagodniejsza

 

carlosbueno, musisz zmienic nalóg.....Uzaleznienie przede wszytskim sprawia przyjemnosc :) szkodzi....tylko przy okazji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×